چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۱
کتاب‌های تخصصی علوم قرآنی در کتابخانه هدی ارائه می‌شود

کتابخانه هدی برنامه‌های متنوعی را برای کودکان و نوجوانان در تابستان طراحی کرده است. همچنین کتاب‌های تخصصی علوم قرآنی در این کتابخانه ارائه می‌شود.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، کتابخانه هدی به منظور پر کردن اوقات فراغت کودکان و نوجوانان و ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی و همچنین انتقال مفاهیم و آموزه‌های قرآنی در ایام تابستان، برنامه‌های متنوع فرهنگی را برای مخاطب کودک و نوجوان در نظر گرفته است.

سلسله جلسات قصه‌گویی و قصه‌خوانی با موضوع قصه‌های قرآنی برای کودکان، جلسات خوانش کتاب و کتابخوانی برای نوجوانان، راه اندازی باشگاه کتابخوانی صدتایی‌ها، کارگاه‌های آموزش مطالعه موفق، مسابقات خلاصه‌نویسی و کتابخوانی و … از برنامه‌هایی است که همشهریان عزیز می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند.

کتابخانه هدی با ۲۷ هزار جلد کتاب در موضوعات متنوع عمومی و کتاب‌های تخصصی علوم قرآنی، با سالن قرائت کتاب و نشریات همه روزه از ساعت کار ۸ صبح تا ۲۰ مشغول خدمت رسانی است. شایان ذکر است روزهای زوج ویژه برادران و روزهای فرد این کتابخانه میزبان خواهران است.

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن: ۵۵۷۸۰۰۰۴ تماس گرفته یا برای شرکت در این برنامه‌ها به فرهنگسرای قرآن به نشانی خیابان قزوین نرسیده به میدان شمشیری نبش خیابان شهید کاظمی (کتابخانه هدی) مراجعه کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها