جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۵
کتاب «سفیر ما در بهشت» منتشر شد 

کتاب «سفیر ما در بهشت» نوشته حبیبه آقایی‌پور روایتی است مستند از زندگی شهید منا محمدرحیم آقایی‌پور که همزمان با سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از سوی انتشارات شهید کاظمی منتشر شد. 

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، کتاب «سفیر ما در بهشت» اثر حبیبه آقایی‌پور در نهمین روز از سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران توسط انتشارات شهید کاظمی منتشر و به نمایشگاه رسید. شهید آقایی‌پور مدت‌ها به‌عنوان دیپلمات و سفیر ایران در کشورهای لیبی، فرانسه و اسلونی حضور داشته و در واقعه منای سال ۱۳۹۴ به شهادت رسیده است. 

یکی از ویژگی‌های کتاب سفیر ما در بهشت این است که نویسنده، فرزند شهید آقایی‌پور بوده و سال‌ها از نزدیک در کنار شهید زندگی کرده و به خوبی با شخصیت، روحیات و ریزه‌کاری‌های رفتاری شهید آشنا بوده است. او در این کتاب زندگی پدر خود را به‌صورت‌ کاملا مستند برای مخاطب بیان می‌کند. حبیبه آقایی‌پور ساعت ۱۶ امروز ۲۹ اردیبهشت در غرفه شهید کاظمی نشست صمیمانه‌ای را با اهالی کتاب خواهد داشت. 

در بخشی از کتاب آمده است: پیامک‌هایت را یکی‌یکی‌ آوردند. عکس‌هایت را. ویدیوها را. همه ی گالری گوشی ات تک‌ به‌تک می آمد جلوی چشمانِ تر همه. و باز می شد. تمام پیام ها....همه چیز دنیای مجازی ات بابا. همه چیز!نفسم تنگ شد، از حلقه آدم‌های دور لب‌تاپ آمدم بیرون و خودم را انداختم روی مبل. وسط اشک‌هایم با خودم می‌گفتم من اگر یک روز نباشم و این همه آدم دور گوشی و همه‌ دنیای مجازی من جمع شوند، مثل الان بابا دلشان می‌لرزد و می‌بارند یا چپ‌چپ بهم نگاه می‌کنند؟ کاش شبیه شما باشم بابا! کاش...

علاقه‌مندان برای تهیه این کتاب می‌توانند به‌صورت حضوری از سالن ناشران عمومی، راهروی ۱۳، غرفه۳ انتشارات شهید کاظمی و یا به‌صورت مجازی به سامانه ketab.ir و manvaketab.ir مراجعه نمایند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها