یکشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۰۸:۳۵
بیوگرافی کودکانه چارلز سوم در صدر فهرست کتاب‌های پرفروش بریتانیا

بیوگرافی کودکانه چارلز سوم، پادشاه بریتانیا، قبل از تاجگذاری در روز شنبه 6 مه در صدر جدول کتاب‌های پرفروش بریتانیا قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از گاردین، بیوگرافی کودکانه چارلز سوم، پادشاه بریتانیا، قبل از تاجگذاری در روز شنبه 6 مه در صدر جدول کتاب‌های پرفروش بریتانیا قرار گرفت.

«شاه چارلز»، اثر ماریا ایزابل سانچز وگارا، بخشی از مجموعه «مردمان کوچک، رویاهای بزرگ» است که شامل بیوگرافی مصور شخصیت‌های برجسته‌ای مانند استیون هاوکینگ و میشل اوباما است. این کتاب غیرداستانی که توسط مت هانت به تصویر کشیده شده است، اولین کتاب از مجموعه «مردمان کوچک، رویاهای بزرگ» است که به رتبه یک پرفروش‌های بریاتانیا رسیده است. این کتاب در هفت روز منتهی به 29 آوریل 15786 نسخه فروخت.

هیزل مکسول، خریدار کتاب‌های کودکان در شرکت خرده‌فروشی «واتراستونز» گفت: «اخبار تاج‌گذاری در همه جا منتشر شده است و به ویژه کودکان سؤالات زیادی در مورد اینکه ماجرا چیست و چه اتفاقی خواهد افتاد، خواهند داشت. کتاب‌ها راه بسیار خوبی برای صحبت با کودکان در مورد این رویداد هستند، در حالی که خوانندگان جوان را درگیر و سرگرم نگه می‌دارند.»

مجموعه «مردمان کوچک، رویاهای بزرگ» در سال 2022 در بریتانیا 495000 نسخه فروخت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها