دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۱
«گدازه‌های آتشفشان» روانه بازار شد

جدیدترین اثر سلیمان سیدی شاعر و نویسنده مهابادی تحت عنوان «گدازه‌های آتشفشان» چاپ و روانه بازار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در ارومیه، جدیدترین اثر سلیمان سیدی شاعر و نویسنده مهابادی تحت عنوان «گدازه‌های آتشفشان» اردیبهشت 1402 چاپ و روانه بازار شد.

این اثر که توسط انتشارات پادینا در تهران منتشر شده، برگرفته از تألیفات قبلی این نویسنده است که شیوا و روان با فراز و فرودهایی آموزنده نظر علاقمندان به مطالعه کتاب‌های میان رشته‌ای در زمینه اجتماع و فرهنگ را به‌خود جلب می‌کند.
 
بخش‌های کتاب پیوستگی ندارد و هر بخش راوی مطالب خود است، یکی از ابتکارات در این اثر استفاده از تصاویر است که شور و حالی خاص را به خواننده ارائه می‌دهد.

«گدازه‌های آتشفشان» شامل 27 بخش است که در 196 صفحه به چاپ رسیده است.

سلیمان سیدی متولد سال 1330 در مهاباد دانش آموخته علوم سیاسی از دانشگاه تهران در دهه 50 شمسی دیپلمات ایران در ونزوئلا بوده است. پس از سال‌ها فعالیت در سازمان انرژی اتمی ایران و وزارت خارجه، زندگی و کار شخصی در آمریکای لاتین را برگزید، او پس از بازگشت به زادگاهش به جمع‌آوری آثار، نوشتن خاطرات و اشعار خود پرداخته است.
 
جهان در آیینه‌ زمان، فصل پنجم عشق، بانوی سبز خیال، از کاراکاس تا مهاباد، سال‌ها و سایه‌ها،  پرواز زیر باران، شاه شطرنج، در گذر ابری زمان، جام لبالب تهی، بی‌سرزمین‌تر از صلح و در روشنای روز از دیگر آثار سلیمان سیدی هستند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها