شنبه ۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۱
فعالیت باشگاه کتابخوانی فرهنگسرای اندیشه آغاز می‌شود

باشگاه کتابخوانی اندیشه ویژه کودکان و نوجوانان آغاز به کار کرد و جلسات هفتگی خود را در کتابخانه اندیشه برگزار می‌کند.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا)، باشگاه کتابخوانی فرهنگسرای اندیشه با هدف ترویج امر کتابخوانی ‌و تشویق عموم مخاطبان به‌ویژه نوجوانان به کتاب، فعالیت خود را در سال جدید آغاز کرده است.

این ویژه‌برنامه تلاش دارد با ایجاد فضایی تعاملی و گفت‌وگو‌محور، کتابخوانی را در سطح گسترده‌تری تبلیغ کرده و قشر کودک و نوجوان را به کتاب و کتابخوانی تشویق کند.

باشگاه کتابخوانی در قالب یک گردهمایی هفتگی در کتابخانه اندیشه برگزار می‌شود که طی آن نوجوانان، تعدادی از کتابهای جدید چاپ شده را کنار یکدیگر مطالعه کرده و به بحث و بررسی درباره آن می‌پردازند. نقد و بررسی و گفت‌وگو درباره مفاهیم و موضوع کتاب، بخش دیگری از این جلسه است.

دعوت از نویسندگان شاخص کودک و نوجوان، معرفی و بررسی کتاب‌های جدید و نویسندگان آنها، برگزاری مسابقه نقاشی، کاردستی و اطلاعات عمومی و ... از جمله برنامه‌هایی است که برای کودکان و نوجوانان تدارک دیده شده و با مشارکت کودکان و نوجوانان زیرنظر یک مربی برگزار می‌شود.‌ براساس این گزارش، این برنامه پنج‌شنبه‌های هر هفته در دو گروه کودکان و نوجوانان به صورت مجزا برگزار می‌شود.

باشگاه کتابخوانی نوجوانان از ساعت 10 و 30 تا 11 و 30 دقیقه و جلسه ویژه کودکان از ساعت ۱۲ تا ۱۳ برگزار می‌شود. ورود برای عموم علاقه‌مندان آزاد است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها