چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۰
چهارمین دوره مسابقات مجازی کتابخوانی هشت بهشت کلید خورد

چهارمین دوره مسابقات مجازی و دانشجویی کتابخوانی «هشت بهشت» با محوریت کتاب «ناقوس‌ها به صدا درمی‌آیند» کلید خورد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا)، معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی تهران یک رمان «مذهبی – اجتماعی»، درباره دلدادگی یک کشیش مسیحی روس به حضرت علی(ع) را برای نخستین مسابقه از چهارمین دوره از مسابقات دانشجویی «هشت بهشت» انتخاب کرده است.

«ناقوس‌ها به صدا درمی‌آیند»، داستان دلدادگی یک کشیش مسیحی است که در مسکو زندگی می‌کند. او کتاب‌ها و آثار خطی و قدیمی بسیاری دارد و به این کار عشق می‌ورزد. وقتی یک نسخه قدیمی از مردی تاجیک به دست او می‌رسد، علاقه‌مند می‌شود که کتاب را از او بخرد، اما مرد تاجیک به دست کسانی که دنبال این کتاب ارزشمند هستند، کشته می‌شود و از اینجا به بعد، کشیش روسی پا در مسیری می‌گذارد که به شناخت امام متقین، امیرالمؤمنین، علی(ع) منتهی می‌شود.

دانشجویان علاقه‌مند کتابخوانی می‌توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی باشگاه کتابخوانی دانشجویان ایران به نشانی Bookrc.ir  روز جمعه 29 اردیبهشت‌ماه از ساعت ۹ تا ۲۴ در این مسابقه کتابخوانی به‌صورت برخط شرکت و با یکدیگر رقابت کنند.

به گزارش ایبنا؛ به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد دانشگاهی تهران، نسخه الکترونیکی کتاب «ناقوس‌ها به صدا درمی‌آیند»، در بن‌سازه (پلتفرم) طاقچه موجود است و ثبت‌نام در سایت، برای شرکت در مسابقه الزامی است؛ همچنین به دانشجویان برگزیده این دوره از مسابقات جوایز ۵ میلیون ریالی اهدا می‌شود. دانشجویان علاقه‌مند کتابخوانی می‌توانند در کانال ایتا مسابقات کتابخوانی هشت بهشت به شناسه FJUTBookRC@ عضو شوند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها