چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۲
احمد سلیمانی هنرمند سال انقلاب اسلامی استان قم شد

با حضور اهالی تئاتر و مسئولان فرهنگی قم از احمد سلیمانی کارگردان و بازیگر تئاتر و تلویزیون به عنوان هنرمند سال انقلاب اسلامی استان قم در سال 1401 تجلیل شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) در قم، محمدرضا آزاد پیکشوت تئاتر قم و مدرس دانشگاه در مراسمی با حضور اهالی فرهنگ و هنر قم طی سخنانی از احمد سلیمانی به عنوان یک نعمت برای تئاتر قم و کشور نام برد گفت: تلاش بی وقفه‌ سلیمانی برای ارتقاء جریان و رویداد بچه‌های مسجد که قم را با ثبت 130 گروه فعال تبدیل منطقه برتر بچه‌های مسجد نموده است، مثال‌زدنی است.
 
وی گفت: تولید و کارگردانی آثار نمایشی؛‌ همچون مجاوران و قهرمان با موضوع دفاع مقدس و انقلاب اسلامی او را تبدیل به بهترن گزینه برای هنرمند سال انقلاب اسلامی نموده است.
 
آزاد اضافه کرد: احمد سلیمانی علاوه بر هنرمندی موفق، یک مدیر است که باشگاه تئاتر تجربه نمونه‌ای از مدیریت او در عرصه تئاتر است.
 
به گزارش ایبنا، این مراسم از سوی حوزه هنری قم در مجتمع آموزشی تربیتی هدایت برگزار شد و در ابتدا پیام مدیران و پیشکسوتان تئاتر از جمله؛ کورش زارعی رئیس مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری، کاظم نظری مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت ارشاد اسلامی، حسین پارسایی کارگردان، سید حسین فدایی حسین و... درباره احمد سلیمانی پخش شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها