دوشنبه ۷ فروردین ۱۴۰۲ - ۰۹:۴۲
پویش دانش آموزی «رمضان شاد» برگزار می‌شود

پویش دانش آموزی «رمضان شاد» همزمان با ماه مبارک رمضان به همت بنیاد فرهنگی صبح ظهور در بستر پیام رسان «شاد» (بخش شاد رویداد) برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، هدف از این پویش، مشارکت حداکثری دانش آموزان و ترغیب برای به نمایش گذاشتن شادی و نشاط در بین نوجوانان و جوانان برای انجام فریضه رمضان، و همچنین به تصویر کشیدن حال و هوای کشور در ایام ماه مبارک رمضان و نوروز است.

آثار ارسالی باید با موضوعات آماده سازی سفره افطار، چینش و دور هم بودن خانواده در زمان افطار، اذان گفتن موقع افطار، قرائت کوتاهی از آیات قرآن، حال و هوای شهر و محل زندگی در ماه مبارک رمضان باشد.

دانش آموزان علاقه‌مند به شرکت در این پویش می‌توانند آثار خود را در قالب‌های عکس، فیلم، متن کوتاه و عکس‌نوشت ارسال کنند. به برترین آثار ارسالی، هدایایی به رسم یادبود اهدا می‌‌شود.

همچنین، بنیاد فرهنگی صبح ظهور در کنار برگزاری این پویش، نسبت به راه اندازی کانال جذاب و پرمحتوا در پیام‌رسان «شاد» با موضوعات قرائت جز به جز قرآن کریم توسط قاریان نوجوان، احکام کاربردی ماه مبارک رمضان، مناجات و ادعیه روزهای رمضان، استوری و ریلز و عکس‌نوشت، مداحی، پادکست سخنرانی کوتاه، به همراه مقدار زیادی فیلم خام و موسیقی مناسب تدوین اقدام کرده است.

علاقه‌مندان برای بهره مندی از محتواهای ذکر شده می‌توانند به کانال بنیاد مذکور در پیام رسان «شاد» به نشانی @sobhezohor مراجعه کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها