شنبه ۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۳:۱۰
کارگران و معلمان در کتابخانه های عمومی خراسان رضوی رایگان عضو می‌شوند

همزمان با 11و 12 اردیبهشت و به مناسبت گرامیداشت روز کار و کارگر و بزرگداشت مقام معلم، عضویت رایگان ویژه کارگران و معلمان در تمامی کتابخانه‌های عمومی استان خراسان رضوی انجام می شود.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) در خراسان رضوی، حجت الاسلام علی اکبر سبزیان، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی ضمن گرامیداشت روز کار و کارگر و یاد و خاطره شهید مرتضی مطهری، گفت: در راستای خدمت‌رسانی موثرتر و مفیدتر و همچنین تشویق و ترغیب بیشتر مردم به حضور در کتابخانه‌ها در تلاش هستیم تا با اجرای طرح‌های مختلف فرهنگی و خدمتی همچون عضویت رایگان باری دیگر کتاب را به سبدخانوار مردم اضافه و آنان را در عصر تکنولوژی به سمت و سوی کتاب و کتابخوانی هدایت کنیم.

وی با اشاره به اجرای طرح عضویت رایگان در روزهای کار و کارگر و معلم ویژه کارگران و معلمان، تصریح کرد: در روز 11 اردیبهشت کارگران عزیز و در روز 12 اردیبهشت معلمان گرامی می‌توانند با مراجعه حضوری به کتابخانه‌های عمومی نسبت به ثبت نام رایگان اقدام کنند. در واقع این عضویت رایگان عیدانه اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی به کارگران و معلمان عزیز است.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی اظهار کرد: افراد واجد شرایط می توانند برای اطلاع از آدرس کتابخانه‌های عمومی به نشانی libs.plib31.ir مراجعه کنند.

وی تاکید کرد: عضویت کتابخانه‌ها در این طرح به مدت یکسال و در قالب استفاده از تمامی امکانات و خدمات کتابخانه‌ موردنظر است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها