سه‌شنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۴
پیش‌شمارۀ دورۀ جدید ماهنامۀ «سوره» منتشر شد

پیش‌شمارۀ دورۀ جدید ماهنامۀ «سوره» به صاحب‌امتیازی حوزۀ هنری انقلاب اسلامی، مدیر مسئولیِ محمدمهدی دادمان و سردبیریِ سید علی سیدان ویژه «بلوای 1401» منتشر شد.


به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، پیش‌شمارۀ دورۀ جدید ماهنامۀ «سوره» به صاحب‌امتیازی حوزۀ هنری انقلاب اسلامی، مدیر مسئولیِ محمدمهدی دادمان و سردبیریِ سید علی سیدان ویژه «بلوای 1401» منتشر شد.
روایت چارچوب‌های تحلیلی متفاوت در بلوای 1401، پاسخ به یادداشت‌های اخیر سید جواد طباطبایی، پاسخی به اسلاوی ژیژک، روایتی از تحلیل حسین کچویان درباره بلوا، بررسی تاریخ پیش‌بینی‌های سقوط جمهوری اسلامی توسط سازمان مجاهدین خلق، نحوه موضع‌گیری حوزوی‌ها در بلوای 1401، روایتی از شکل‌گیری پدیده «سلام فرمانده»، سفرنامه سوریه، گفت‌وگو با استاد اصغر طاهرزاده،‌ میزگردی با حضور علیرضا شفاه، محمد قوچانی و سجاد صفار هرندی، نقد انیمیشن پسر دلفینی، نقد آثار گرافیکی با موضوع بلوای 1401و بررسی نحوه حضور مهدی رسولی در صحنه هیئت و سیاست، از جمله موضوعاتی است که در این پیش‌شماره به آن پرداخته شده است.
مجله سوره، از مهم‌ترین مجلات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی است که در دهه شصت توسط «سید مرتضی آوینی» پایه‌گذاری شد. این مجله پس از فراز و فرودهایی در سال‌های گذشته، اکنون با تحریریه‌ای جدید آغاز به کار کرده است.علاقه‌مندان برای خرید پیش‌شماره ماهنامۀ سوره، می‌توانند از 29 آذر به دکه‌های روزنامه‌فروشی مراجعه کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها