دوشنبه ۲۳ آبان ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۹
متن‌خوانی یاسین حجازی در چهارمین روز هفته کتاب

رونمایی از سه کتاب و متن‌خوانی یاسین حجازی ازجمله برنامه‌های خانه‌ کتاب وادبیات‌ ایران همزمان با چهارمین روز از سی‌اُمین دوره هفته ‌کتاب جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا)، کتاب «گوی‌بیان» سه‌شنبه (بیست وچهارم آبان‌ماه ۱۴۰۱) ساعت ۹ صبح با حضور محمدقاسم فروغی، مهدی کاموس و علی شجاعی‌صائین رونمایی می‌شود. 
 
کتاب «اقیانوس‌آرام؛ روایت‌هایی از سبک‌زندگی علامه‌سیدمحمدحسین طباطبایی» همزمان با چهارمین روز سی‌اُمین دوره هفته‌ کتاب جمهوری اسلامی ایران 10 و 30 دقیقه با حضور اسماعیل منصوری‌لاریجانی و محمدعلی عباسی‌اقدم رونمایی و به‌صورت زنده از تلویزیون اینترنتی کتاب به نشانی ketab.tv پخش خواهد شد.
 
آیین رونمایی از کتاب «فرهنگ توصیفی فلسفه علم» از دیگر برنامه‌های روز سه‌شنبه (بیست‌وچهارم آبان‌ماه ۱۴۰۱) است که ساعت ۱۳ با حضور موسی اکرمی و هومن پناهنده در خانه کتاب و ادبیات ایران برگزار می‌شود. 
 
یاسین حجازی نیز همزمان با چهارمین روز از سی‌اُمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران ساعت 14 و 30 دقیقه متن‌خوانی خواهد کرد. 
 
گفتنی است حضور در این نشست‌‌ها برای عموم آزاد است و علاقه‌مندان می‌توانند به سرای اهل قلم خانه کتاب و ادبیات ایران واقع در خیابان انقلاب اسلامی، خیابان فلسطین جنوبی، کوچه خواجه نصیر، پلاک ۲ مراجعه کنند.
 
لازم به ذکر است این نشست‌ها به‌صورت زنده از آپارات خانه کتاب و ادبیات ایران به نشانی aparat.com/khaneketab/live  پخش خواهد شد.
 
سی‌اُمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران با شعار «ما همانیم که می‌خوانیم» از ۲۱ آبان‌ماه شروع شده و  تا ۲۷ آبان‌ماه ۱۴۰۱ ادامه دارد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها