سه‌شنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۹
مسابقه کتابخوانی «ده درس پیرامون امر به معروف و نهی از منکر»

همزمان با دهه امر به معروف و نهی از منکر مسابقه کتابخوانی از کتاب «ده درس پیرامون امر به معروف و نهی از منکر» به همت حسینیه کتاب و شورای امر به معروف و نهی از منکر اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) در خراسان رضوی و به نقل از روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی، همزمان با دهه امر به معروف و نهی از منکر مسابقه کتابخوانی از کتاب «ده درس پیرامون امر به معروف و نهی از منکر»  به همت حسینیه کتاب و شورای امر به معروف و نهی از منکر اداره کل کتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی برگزار می‌شود.

مسابقه کتابخوانی  از کتاب «ده درس پیرامون امر به معروف و نهی از منکر» نوشته محسن قرائتی در قالب پرسشنامه چهارگزینه‌ای به منظور ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر به عنوان یک فریضه ملی، اجتماعی و دینی واجب در جامه امروز همزمان با دهه امر به معروف و نهی از منکر به همت حسینیه کتاب و شورای امر به معروف و نهی از منکر اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی برگزار می شود.

علاقمندان می توانند برای شرکت در این مسابقه از تاریخ 12 لغایت 31 مردادماه سال 1401 به سامانه اکترونیکی مسابقات نهاد کتابخانه های عمومی کشور به نشانی www.samakpl.ir  مراجعه کنند.

قرعه‌کشی نتایج مسابقه کتابخوانی از کتاب «ده درس پیرامون امر به معروف و نهی از منکر» در هفته دولت سال‌جاری انجام می‌شود؛ همچنین جوایز این مسابقه شامل بسته‌های فرهنگی ارزنده است.

 کتاب «ده درس پیرامون امر به معروف و نهی از منکر»  در کتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی موجود است. برای دریافت نشانی کتابخانه‌ها می‌توانید به صفحه اداره کل کتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی رضوی به نشانی www.khrpl.ir  مراجعه کنید.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها