شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۹
تازه‌ترین اثر قیصر امین‌پور به نام «جدایی» رونمایی خواهد شد

تازه‌ترین اثر قیصر امین‌پور به نام «جدایی» به همت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان همزمان با نمایشگاه بین‌المللی کتاب ۱۴۰۱ رونمایی خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، سی‌و‌سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران اواخر اردیبهشت ماه در حالی اغاز به کار خواهد کرد که حاصل تلاش ناشران را در سال ۱۴۰۰ به نمایش خواهد گذاشت. از جمله بخش‌های فعال نمایشگاه کتاب غرفه‌ی کودک است و پیشانی این غرفه محصولات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، که با قدمت بیش از نیم قرن به دست علاقه‌مندان پایدار خود می‌رسد.

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در شش ماهه‌ی دوم سال ۱۴۰۰ موفق به انتشار ۶۵ عنوان کتاب چاپ اول و ۲۹۴ عنوان کتاب تجدید چاپ شد که در نوع خودش قابل تامل است. دوره‌ی کرونا و پساکرونا تقریبا رکود خاصی را برای ناشران حوزه‌ی کودک ایجاد کرده بود و کانون توانست با استفاده از ظرفیت‌های تازه به خلق آثار ارزشمند برای کودک و نوجوان اقدام نماید.

لذا با شروع سال جدید با استفاده از تمام ظرفیت‌های موجود بنا دارد با بیست و دو عنوان کتاب تازه که در سال ۱۴۰۱ به چاپ رسانده است در سی‌و‌سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب حاضر شود.

کتاب «جوانه‌ها» اولین مجموعه‌ی شعر نوجوان حداد عادل است که به همت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در ادامه‌ی مجموعه‌های شعر امروز با عنوان «شعر ما» به بازار نشر عرضه خواهد شد.

طراحی جلد متفاوت و ریزنقش‌های برگرفته از نگاره‌های ایرانی در تصویرگری کتاب به همراه شعرهایی با زبان ساده و سالم برای نوجوانان و اندیشه‌هایی برگرفته از زایش طبیعت و نگاهی متفاوت به هستی از ویژگی‌های منحصر به فرد این کتاب است.

در ادامه انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با چاپ کتاب تازه‌ایی از مرحوم قیصر امین‌پور در سی‌و‌سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب حرف تازه‌ایی برای گفتن دارد.

مجموعه‌ی داستان «جدایی» از قیصر امین‌پور در نمایشگاه ۱۴۰۱ به همت کانون پرورش فکری کودکان رونمایی خواهد شد.

مجموعه‌ی دو زبانه که مناسب گروه سنی نوجوان است و داستانی جذاب درباره‌ی نوجوانی شخصی است که با جبهه و جنگ گره خورده است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها