سه‌شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۲
اعضای هیئت علمی جایزه کتاب سال منصوب شدند

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در احکام جداگانه، اعضای هیئت علمی سی و نهمین دوره جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران را منصوب کرد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمدمهدی اسماعیلی با صدور احکام جداگانه‌ای، اعضای هیئت علمی سی و نهمین دوره جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران را منصوب کرد.
 
بر اساس این احکام حجت‌­الاسلام والمسلمین حسن طارمی، حجت‌­الاسلام والمسلمین رضا مختاری، رضا اکبری، علی­‌اصغر احمدی، حامد حاجی حیدری، عادل پیغامی، ابراهیم متقی، محمود کمره ­ای، سیدحسن امامی رضوی، علی اصغر فهیمی‌فر، موسی حقانی، جواد محقق، علی رمضانی، محمود بشیری و محمد الهیاری فومنی به عنوان اعضای هیئت علمی سی و نهمین دوره جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران منصوب شدند.
 
در متن حکم اعضای هیئت علمی جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران آمده است:
 
«نظر به مراتب علمی و تجارب ارزنده جناب‌عالی در حوزه پژوهش و کتاب، به موجب این حکم به مدت یک سال به عنوان «عضو هیئت علمی سی و نهمین جایزه  کتاب سال جمهوری اسلامی ایران» منصوب می‌شوید.
 
امید  می­‌رود با استعانت از حضرت باری تعالی و هم‌­اندیشی با استادان و پژوهشگران، این جایزه ارزشمند بتواند در رشد و گسترش فرهنگ مکتوب کشور نقش آفرین باشد.»

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها