یکشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۱
چاپ سوم رمان «اگر می‌دانستی تا کی زنده هستی، چطور زندگی می‌کردی؟» منتشر شد

رمان «اگر می‌دانستی تا کی زنده هستی، چطور زندگی می‌کردی؟»، اثر کلوئه بنجامین با ترجمه مهسا ملک‌مرزبان به چاپ سوم رسید.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، به نقل از روابط عمومی انتشارات کتاب کوچه، رمان «اگر می‌دانستی تا کی زنده هستی، چطور زندگی می‌کردی؟» به چاپ سوم رسید.

کلوئه بنجامین نوشته جوان آمریکایی است که در این اثرش به مساله مرگ، زندگی و چگونه زیستن می‌پردازد.

رمان «اگر می‌دانستی تا کی زنده هستی، چطور زندگی می‌کردی؟» درباره دو خواهر و دو برادر نوجوان است که در حوالی سال‌های ۱۹۶۹ به خانه زنی عجیب می‌روند که توانایی پیش‌بینی زمان مرگ آدم‌ها را داشت. بچه‌ها با اصرار از او می‌خواهند درباره آینده‌شان نظر بدهد و بگوید که هر کدام از آنها تا چه زمانی فرصت زندگی کردن دارند. نوجوان‌ها پس از مواجه شدن با این پیش‌بینی‌ها، زندگی‌شان متحول می‌شود و هر کدام مسیری متفاوتی را در پیش می‌گیرند. این رمان ماجرای زندگی آنهاست.

با خواندن این رمان می‌توان نگاه دوباره‌ای به زندگی داشت و مرگ را به شکل دیگری دید.

رمان کلوئه بنجامین با نام «اگر می‌دانستی تا کی زنده هستی…» پس از انتشار به سرعت در فهرست پرفروش‌های ۲۰۱۸ نیویورک تایمز قرار گرفته است. رسانه‌های دیگری مانند واشنگتن پست، اینترتینمنت ویکلی و رادیو نشنال پابلیک نیز این رمان را از بهترین‌های ۲۰۱۸ معرفی کردند.

مهسا ملک‌مرزبان نویسنده و مترجم است که سال‌ها در رادیو و تلویزیون نیز در حوزه کتاب فعالیت کرده و مجموعه داستان او با عنوان «خرده‌روایت‌های بی‌زن و شوهری» و ترجمه‌هایش با عنوان‌های «سانست پارک» نوشته پل استر و «قلبی به این سپیدی» و «شیفتگی‌ها» نوشته خابیر ماریاس و... شهرت زیادی دارند.

اکنون چاپ سوم رمان «اگر می دانستی تا کی زنده هستی، چطور زندگی می‌کردی؟» نوشته کلوئه بنجامین با ترجمه مهسا ملک‌مرزبان در ۴۳۲ صفحه با قیمت 82 هزار تومان در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها