چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۱
اختتامیه جشنواره داستان کوتاه «قصه خانواده من»

آیین اختتامیه نخستین جشنواره داستان کوتاه «قصه خانواده من» همزمان با دهه کرامت و ولادت حضرت معصومه (س) به صورت مجازی برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای خانواده؛ این برنامه با هدف تکریم والدین، دلخوشی‌های زندگی (داشتن خواهر و برادر)، اشاعه فرهنگ و زبان فارسی، شناسایی استعدادها و ایجاد فضای سرگرمی برای خانواده‌ها در ایام شیوع کرونا با معرفی موجی از نویسندگان آپارتمانی طراحی شد.

همچنین فراخوان این برنامه ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۹۹ منتشر و متقاضیان تا تاریخ ۷ اسفندماه سال ۱۳۹۹ مهلت ارسال آثار داشتند و پس از انتشار فراخوان ۱۱۱ متقاضی از مناطق ۱۴،۸،۷،۵ تهران، استان‌های کرمانشاه، خراسان جنوبی و خوزستان در جشنواره شرکت کردند.

یادآوری می‌شود جشنواره در دو رده سنی کودک (۸ تا ۱۲سال) و نوجوان (۱۳ تا ۱۸سال) برگزار و پس از بررسی آثار توسط ۳ داور متخصص در زمینه داستان‌نویسی در رده‌های سنی کودک‌، ۱۰ نفر و نوجوان، ۹ نفر برگزیده انتخاب شد.

آیین اختتامیه نخستین جشنواره داستان کوتاه «قصه خانواده من» همزمان با دهه کرامت و ولادت حضرت معصومه (س) روز شنبه 22 خرداد ساعت 10 به صورت مجازی در سامانه شهرآموخت با حضور برندگان به نشانی https://online.shahramookht.ir/ch/mfs برگزار می‌شود.
 

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها