دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۳
تولید و انتشار ۱۴ قصه به زبان‌های آذری، کردی و فارسی در آذربایجان‌غربی

معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان‌غربی، از تولید و انتشار ۱۴ قصه به سه زبان آذری، کردی و فارسی در طول ایام نوروز ۱۴۰۰ در بستر فضای مجازی خبر داد.

زهرا آبسوران، معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان‌غربی، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در آذربایجان‌غربی، گفت: 14 قصه به سه زبان آذری، کردی و فارسی در طول ایام نوروز ۱۴۰۰ در بستر فضای مجازی کانون تولید و انتشار شده است.

وی افزود: عید نوروز، چهارشنبه‌سوری و نیمه شعبان موضوع قصه‌های روایت شده توسط مربیان و اعضای کانون پرورش فکری استان در طی ایام نوروزی بودند که فرآیند تولید و بارگزاری قصه‌ها از ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ آغاز شد و تا پایان ۱۳ فروردین ۱۴۰۰ ادامه داشت.

آبسوران ادامه داد: تولید محتواهای مناسبتی علاوه بر نوروز و اعیاد شعبانیه شامل روز ۱۲ فروردین مصادف با روز جمهوری اسلامی نیز است که مربیان مراکز سراسر استان با قصه‌گویی، شعرخوانی، معرفی وقایع، معرفی کتاب و معرفی شخصیت به تولید محتواهای مناسب این ایام پرداختند.

معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان‌غربی بیان کرد: به منظور بهره‌مندی کودکان و نوجوانان، آثار تولیدی از طریق پیج رسمی کانون استان به نشانی kanoonparvaresh_azargharbi و همچنین گروه و کانال رسمی کانون استان در پیام رسان ایتا منتشر شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها