پنجشنبه ۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۲
استاد دانشگاه فردوسی مشهد درگذشت

دکتر شمس الدين ناظمى استاد دانشگاه فردوسی مشهد روز گذشته درگذشت.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در خراسان رضوی، دکتر شمس الدين ناظمى، عضو هيات علمى گروه مدیریت دانشکده علوم اداری و اقتصادی دانشگاه فردوسی مشهد، ٤ فروردين ماه ١٤٠٠ چشم از جهان فروبست.
 
از مرحوم دکتر ناظمی دو عنوان کتاب «اصول شرکت در نمایشگاه ها، بازرگانی- تخصصی» از انتشارات شرکت تعاونی کارآفرینان فرهنگ و هنر و «سیر تکاملی کیفیت در سازمان های خدماتی» از انتشارات به نشر به جا مانده است.
 
دکتر کافی رئیس دانشگاه فردوسی مشهد در پی ضایعه درگذشت مرحوم دکتر شمس الدین ناظمی در پیامی  آورده است خدمات ارزنده، کوشش های علمی و افتخارات آن استاد فرهیخته در اعتلای نام دانشگاه فردوسی مشهد و پرورش دانش آموختگان توانمندی که امروز خود در جایگاه های مختلف علمی و مدیریتی، وارث اندیشه آن مرحوم  هستند، یادگاری ارزشمند برای جامعه علمی کشور خواهد بود.
 
بهمن ماه سال گذشته  طی مراسمی با حضور هیأت رئیسه دانشکده علوم اداری و اقتصادی دانشگاه فردوسی مشهد و جمعی از اساتید، سایت دکتری دانشکده علوم اداری و اقتصادی دانشگاه فردوسی مشهد، در جهت تکریم و هویت بخشی فرهیختگان دانشگاهی به نام استاد شمس الدین ناظمی نام گذاری شده بود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها