پنجشنبه ۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۲
نهمین دوره جایزه ادبی یوسف در آذربایجان‌غربی برگزار می‌شود

نهمین دوره جایزه ادبی یوسف به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس در آذربایجان‌غربی برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در آذربایجان‌غربی، به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس نهمین دوره جایزه ادبی یوسف به همت اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان با محوریت داستان‌های کوتاه دفاع مقدس و مقاومت اسلامی در آذربایجان‌غربی برگزار می‌شود.

خاطرات زنان در دفاع مقدس، خاطرات آزادگان، جانبازان و همسران آنان، دفاع مقدس و مقاومت اسلامی، دفاع مقدس و دستاوردهای ۴۰ ساله دفاع مقدس، چهل‌سالگی دفاع مقدس، مقاومت شهرها در دفاع مقدس، وحدت و همگرایی اسلامی، امتداد دفاع مقدس در مدافعان سلامت و مدافعان سلامت از جمله محورهای این مسابقه هستند.

علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره باید به این موارد توجه داشته باشند که داستان‌های ارسالی به این جشنواره نباید قبلاً در کتاب مستقل یا مشترک یا نشریه‌ای منتشر نشده باشند، آثار به صورت تایپی و به صورت word يا pdf باشند و تعداد کلمات داستان از چهار هزار کلمه تجاوز نکند.

این جشنواره در دو بخش ویژه مدافعان سلامت و جوانان برگزار که این بخش‌ها به به طور مجزا بوده و به صورت جداگانه نیز داوری خواهند شد.و  آخرین مهلت ارسال آثار تا ۲۰ دی است و علاقه‌مندان می‌توانند از طریق پیام‌رسان واتساپ و سروش به شماره ۰۹۱۴۳۴۷۶۴۸۳ و یا از طریق ایمیل به نشانی a.g.defa@gmail.com ارسال کنند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها