دوشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۴
مهلت ارسال اثر به جشنواره کتاب و رسانه تمدید شد

امیدعلی مسعودی، دبیر نوزدهمین جشنواره کتاب و رسانه از تمدید مهلت ارسال اثر به این دوره از جشنواره تا ۲۴آبان ماه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا)، به نقل از ستاد خبری بیست‌و‌هشتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، امیدعلی مسعودی با اشاره به تمدید مهلت ارسال اثر به جشنواره کتاب و رسانه گفت: با توجه به درخواست‌های مکرر خبرنگاران، روزنامه‌نگاران، برنامه‌سازان و به‌ویژه اهالی رسانه در صدا و سیما مهلت ارسال اثر به نوزدهمین جشنواره کتاب و رسانه تا ۲۴ آبان‌ماه تمدید شد.

مسعودی بیان کرد: تاکنون آثار قابل‌توجهی در بخش‌های «رسانه‌های نوشتاری»، «رسانه‌های دیداری و شنیداری» و «رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی» به جشنواره ارسال شده‌است، گفت: در بخش‌های ویژه «سواد رسانه‌ای» و «دفاع مقدس» که برای اولین‌بار  به این دوره از جشنواره اضافه شده‌است، نیز آثار قابل‌توجهی از سوی اهالی رسانه ارسال شده‌است.

وی ادامه داد: علاقه‌مندان برای شرکت در نوزدهمین جشنواره کتاب و رسانه تا پایان وقت اداری ۲۴  آبان‌ماه سال جاری فرصت دارند با مراجعه به پایگاه اینترنتی جشنواره به نشانی resaneh.ketab.ir آثار خود را برای جشنواره ارسال کنند.

بیست‌و‌هشتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران ۲۴ تا ۳۰ آبان‌ماه با شعار «دانایی؛ مانایی» در سراسر کشور برگزار می‌شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها