پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۶
تخفیف 30 درصدی بیش از 130 عنوان کتاب از سوی «به نشر»

مدیرعامل به‌نشر گفت: همزمان با روزهای پایانی ماه صفر بیش از 130 عنوان کتاب با موضوعات مرتبط با پیامبر اعظم(ص)، امام حسن مجتبی(ع) و امام رضا(ع) با تخفیف 30 درصدی توسط این مجموعه عرضه می‌شود.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، حسین سعیدی، مدیرعامل به نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) با بیان اینکه این تخفیف ویژه دهه پایانی ماه صفر است، گفت: تمامی فروشگاه‌ها و نمایندگی این انتشارات در مشهد و سایر شهرهای کشور و همچنین فروشگاه اینترنتی به نشانی  behnashr.com این آثار را با تخفیف 30 درصدی در اختیار علاقمندان قرار می‌دهند.
 
مدیرعامل به نشر اظهار کرد: در این طرح آثاری از نویسندگان مهم و برجسته‌ایی از جمله جواد محدثی، مهدی غلامعلی، محمد حکیمی، مظفر سالاری، سید محمد سادات اخوی، سعید تشکری، حمید رضا سهیلی ، حسن احمدی، فریبا کلهر، نقی سلیمانی، محمود پوروهاب، مسلم ناصری، سید احمد میرزاده،  محمد مهاجرانی، غلامرضا حیدری ابهری، ابراهیم حسن بیگی و حمیدرضا شاه‌آبادی عرضه می‌شود.
 
وی با اشاره به اینکه در میان این آثار حدود 80 عنوان کتاب با موضوعات رضوی و حدود 40 عنوان کتاب با موضوعات نبوی و حسنی است، خاطرنشان کرد: کتاب‌های انتخاب شده ویژه رده‌های سنی کودک ، نوجوان و بزرگسال است.
 
سعیدی گفت: در بخش بزرگسال آثار ارزشمندی همچون «دعبل و زلفا»، «زیست‌نامه مادر امام رضا(ع)»، «پاسخ‌های امام رضا(ع) به 40 پرسش قرآنی»، «موقف»، «آبی‌ها(جلد یک و دو)»، «اوسنه گوهرشاد»، «ضمانتنامه آهو»، «مهارت‌های زندگی در سیره رضوی»، «مجموعه آهوانه‌ها»، «سیره نبوی»، «سیره حسنی» و «پاسخنامه وقف» در این طرح قرار دارند.
 
وی همچنین اضافه کرد: در همین ایام فروشگاه اینترنتی به نشانی  behnashr.com  10 عنوان از آثار منتخب به نشر را با تخفیف 35 درصدی به همراه هدایای متبرک به مخاطبان خود عرضه می‌کند، این کتاب‌ها عبارتند از «کبوترها وآهوها»، «موقف، امام رضا(ع) و کرامت انسانی»، «زیست‌نامه مادر امام رضا(ع)»، «دعبل و زلفا»، «نکند فرشته بودند»، «مجموعه 9 جلدی پیامبر(ص)»، «یک نفر تو را دوست دارد»، «پاسخ‌های امام رضا(ع) به 40 پرسش قرآنی» و «ستاره من» هستند.
 
مدیرعامل به نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) یادآور شد: طرح‌های تخفیفی فروش به مناسبت‌های مختلف توسط این انتشارات با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و افزایش خرید کتاب در سبد خانواده‌ها اجرا می‌شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها