چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۴
امضا تفاهم‌نامه همکاری معاونت امور فرهنگی با شرکت پست ویژه نمایشگاه کتاب مجازی

معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران تفاهمنامه همکاری ویژه نمایشگاه کتاب مجازی امضاء می کنند.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا)، جلسه هماهنگی با سازمان‌ها و نهادهای مختلف برای برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب با شرکت ملی پست ایران با حضور محسن جوادی، معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، رمضان‌علی سبحانی‌فر، مدیرعامل شرکت ملی پست ایران، ایوب دهقانکار، مدیرعامل موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران، حسین صفری، معاون اقتصاد و فرهنگ موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران، حسن عمیدی، مدیرکل دفتر مدیرعامل، امور استان‌ها و ارتباطات و بابک افروز، مدیرکل بازاریابی و توسعه کسب و کار شرکت ملی پست برگزار شد.

مطابق این جلسه، با  توجه به اهمیت برگزاری باکیفیت نمایشگاه مجازی کتاب و ضرورت دقت، حفاظت از منافع مخاطبان، ناشران و سایر اجزای حاضر در نمایشگاه،  تفاهم‌نامه‌ای مابین معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و شرکت ملی پست ایران به‌عنوان یکی از نهادهای تاثیرگذار در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران ظرف دو هفته آینده به امضای طرفین خواهد رسید.

در این جلسه، همچنین درباره تسریع در پست کتاب با توجه به سامانه پست کتاب بحث و تبادل نظر شد تا اولین نمایشگاه مجازی کتاب در زمان برگزاری به صورت ویژه از طرف شرکت  ملی پست حمایت شود.

در این جلسه، محسن جوادی با یادآوری نقش مهم پست در نمایشگاه‌های کتاب سال‌های گذشته، خواستار مشارکت بیشتر شرکت ملی پست در نمایشگاه کتاب مجازی در سال جاری شد.

معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، تنظیم تفاهم‌نامه در این زمینه را ضروری دانست و اضافه کرد: همکاری و هماهنگی مستمر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با شرکت ملی پست، اقدام مهمی در راستای رشد فرهنگ کتابخوانی به شمار می‌آید و بر توسعه فرهنگی کشور تأثیر به‌سزایی خواهد داشت.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها

اخبار مرتبط