چهارشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۷
​محدودیت تمدید امانت کتاب‌های کتابخانه ملی برداشته شد

تالارهای مطالعه کتابخانه ملی ایران در راستای تداوم طرح فاصله گذاری اجتماعی تا اطلاع ثانوی تعطیل است و بر همین اساس تمدید امانت کتاب به دفعات از طریق ایمیل امکان پذیر شد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، به نقل از روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، در راستای تصمیمات ستاد ملی مدیریت و مبارزه با کرونا و تداوم طرح فاصله‌گذاری اجتماعی تالارهای مطالعه کتابخانه ملی ایران تا اطلاع ثانوی تعطیل است.
 
در همین راستا و به منظور کاهش مراجعات حضوری محدودیت تمدید امانت کتاب در کتابخانه ملی ایران برداشته شد.
 
پیش از این اعضایی که کتاب‌های کتابخانه ملی را امانت گرفته بودند می‌توانستند تا دو مرتبه نسبت به تمدید امانت کتاب از طریق پیام نگار(ایمیل) با  آدرس public.1317@gmail.com  اقدام کنند اما به دلیل جلوگیری از تشدید ویروس کرونا و در راستای تداوم طرح فاصله گذاری اجتماعی این محدودیت برداشته شد .
 
برهمین اساس اعضای کتابخانه ملی ایران که از تالار عمومی کتابخانه ملی ایران، کتاب به امانت داشتند، تا اطلاع ثانوی می‌توانند منابع در اختیار خود را در دفعات مختلف تمدید کنند.
 
آن دسته از اعضا که به هر دلیل مایل به نگهداری کتاب و منابع امانتی خود نیستند می‌توانند با مراجعه به درب غربی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران این منابع را به حراست این سازمان تحویل داده تا در ادامه طی فرآیندی کتاب از امانت در اختیار اعضا خارج شود.
 
شماره بازیابی کتاب(شماره ای که با برچسب روی جلد کتاب است) از کارت عضویت فرد خارج شود.
 
اعضای کتابخانه ملی برای تمدید به موارد زیر توجه کنند:
 
درخواست تمدید کتاب خود را حداقل ۴۸ ساعت قبل از اتمام مدت امانت به پیام نگار(ایمیل) مزبور ارسال کنید.
 
در زمان تمدید، مشخصات زیر را حتماً در متن درخواست خود ذکر کنید:
 
الف. نام و نام خانوادگی
 
ب. شماره عضویت
 
ج. عنوان کتاب
 
د. شماره بازیابی کتاب(شماره ای که با برچسب روی جلد کتاب است)
 
شایان ذکر است، در صورت هر گونه پرسش می‌توان در ساعات اداری و با توجه به شرایط حضور کارمندان براساس ساعت کار ستاد ملی مدیریت و مبارزه با کرونا با شماره‌های 81623272 و 81623258 تماس حاصل کنید.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها