یکشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۰
برگزاری جشنواره خاطرات «روزهایی که در خانه ماندیم» در آذربایجان‌غربی

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌غربی گفت: جشنواره خاطرات و دل‌نوشته‌های «روزهایی که در خانه ماندیم» در استان برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام ناصرخدایاری، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌غربی، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در آذربایجان‌غربی، ضمن اعلام این خبر گفت: جشنواره خاطرات و دل‌نوشته‌های «روزهایی که در خانه ماندیم» در ۲ بخش عمومی و کودک و نوجوان برگزار می‌شود؛ در بخش کودکانه شرکت‌کنندگان می‌توانند پیام‌ها و دل‌نوشته‌های کودکانه خود را در قالب متن، شعر و جمله به جشنواره ارسال کنند. در بخش عمومی نیز «خاطرات روزهایی که در خانه ماندیم»، «دل‌نوشته‌های روزهایی که در خانه ماندیم»، «توصیف بهترین رویداد، حادثه، مشارکت و کنش‌های اجتماعی برای ارتقای سلامت خود و جامعه و ترغیب مراقبتی» از محورهای اصلی جشنواره است.

وی «بهترین جمله و پیام برای قدردانی از زحمات پزشکان و پرستاران»، «بهترین بند و عبارت از روزهایی که در خانه ماندیم» و «خلاصه کتابی که خواندیم» را از دیگر محورهای بخش عمومی این جشنواره عنوان کرد و ادامه داد: به نفر نخست این جشنواره هشت میلیون ریال، نفر دوم ۶ میلیون ریال و نفر سوم پنج میلیون ریال جایزه نقدی اهدا می‌شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌غربی افزود: ۳۰ فرورودین آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره خاطرات است، و باید خاطرات ارسالی به این جشنواره ۱۵ اسفند سال ۱۳۹۸ تا ۳۰ فروردین جاری به رشته تحریر درآیند. شرکت کنندگان می‌توانند آثار خود را به آدرس 99darkhaneh@gmail.com ارسال کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها