چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۷
ناشران و توسعه دهندگان محتوای ایرانی در چارخونه «جمعشون جمعه»

چارخونه بازار سرگرمی و محتوای دیجیتال است که دسترسی سریع، آسان و امن به بیش از ۱۸۵ هزار برنامه، بازی، موسیقی، فیلم و سریال و انیمیشن، کتاب، روزنامه و مجله را در گوشی‌های اندرویدی برای کاربران فراهم می‌کند.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) شما ناشر و توسعه دهنده عزیز می‌توانید با انتشار محتوا و محصولات خود اعم از برنامه، بازی، فیلم، موسیقی، کتاب، مجله و روزنامه در چارخونه از فرصت‌های موجود بهره‌مند شوید و محتوای خود را به میلیون‌ها کاربر چارخونه عرضه کنید.
برای عرضه نرم‌افزار و محتوای دیجیتالی شما در جشنواره زمستانی چارخونه از ۱۵ بهمن تا ۲۰ اسفند ماه 1398، هدایای ویژه‌ای در نظر گرفتیم:
 • به محتواهای منتشر شده جدید در دوره جشنواره، جایگاه تبلیغاتی بنری و رپورتاژ ویژه نقد و بررسی در مجله چارخونه اختصاص می‌‌یابد.
  به محتوای منتخب در هر دسته بندی، بسته تبلیغاتی چارخونه به ارزش 150 میلیون ریال اختصاص می یابد.
  به علاوه به بهترین محتوا به انتخاب کاربران نیز جایزه نقدی ویژه‌ای تعلق می‌یابد.
از 15 بهمن الی 20 اسفند پذیرای نرم افزار و محتوای جدید شما در جشنواره زمستانی چارخونه هستیم.
اگر تا به حال محتوایی در چارخونه نداشته‌اید برای ارائه محتوای دیجیتالی خود می‌توانید با مراجعه به این آدرس https://seller.charkhoneh.com/signup عضو جدید خانواده ناشران و توسعه‌دهنده‌های چارخونه شوید و اگر هم از دوستان قدیمی ما هستید از این آدرس https://seller.charkhoneh.com می‌توانید محتواهای جدید خود را برای اشتراک با کاربران چارخونه بارگذاری کنید.

عرضه محصولات در چارخونه
انواع برنامه، بازی و محتوای دیجیتال در چارخونه می توانند به یکی از روش‌های زیر عرضه شوند:
 • رایگان
  فروشی     
  درون‌پرداخت
  اشتراکی
پرداخت اشتراکی به‌صرفه‌تر از پرداخت آنی
درسال‌های اخیر مدل پرداخت اشتراکی در شرکت‌های بزرگ جهان در حال توسعه است و در ایران نیز این مدل با استقبال کاربران رو به رو شده است.

چارخونه یک زیر ساخت فنی پرداخت (SDK) در اختیار توسعه‌دهندگان قرار می‌دهد که به آسانی  قابل پیاده‌سازی است. به کمک این سرویس امکان ارایه خدمات پرداخت بانکی، پرداخت اپراتوری، سرویس‌های پرداخت اشتراکی و پرداخت خرد (Micro Payment) برای کاربران ایرانسلی فراهم می‌گردد.
با پرداخت اشتراکی چارخونه، درآمدی پایدار و رو به رشد داشته باشید.

همچنین اگر سؤال و اطلاعات بیشتری نیاز داشتید همکاران ما بی‌صبرانه منتظر تماس شما با شماره 02149108000(داخلی 207) و یا ایمیل support@jhoobin.com هستند.
شرکت در جشنواره:
http://developer.charkhoneh.com

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها