سه‌شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۴
حضور تازه‌های نشر در میان پرفروش‌های نیویورک‌تایمز

مجله «نیویورک‌تایمز» به روال معمول هفتگی خود لیست آثار پرفروش را منتشر کرده است. این هفته سه کتاب جدید در هفته اول انتشارشان به فهرست پرفروش‌های نیویورک‌تایمز راه یافتند. علاوه بر این جنین کامینز ، نویسنده شناخته‌شده آمریکایی با کتاب «غبار آمریکایی» در رتبه نخست پرفروش‌های نیویورک‌تایمز قرار دارد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از نیویورک‌تایمز، این مجله هر هفته فهرستی از آثار پرفروش خود در بخش‌های داستانی، غیرداستانی، و کودک و نوجوان در هفته پیش رو را منتشر می‌کند. در این مطلب نگاهی به پرفروش‌ترین آثار داستانی این هفته خواهیم داشت.
 
«غبار آمریکایی» نوشته جنین کامینز برای سومین هفته پیاپی موفق شد در جایگاه نخست قرار بگیرد. در یکی از جذاب‌ترین داستان‌های این فصل لیدیا، شخصیت اصلی کتاب زندگی عادی دارد، مدیر یک کتابفروشی در مکزیک است، با یک خبرنگار ازدواج کرده و فرزند پسری دارد. یک روز مردی وارد کتابفروشی می‌شود و چند کتاب می‌خرد. موضوعی ساده که عواقب فاجعه‌باری به همراه دارد. مرد در واقع مدیر یک گروه تولید و فروش مواد مخدر است و لیدیا تصمیم می‌گیرد کتابی درباره او بنویسد اما اتفاقات بدی که در نتیجه این تصمیم رخ می‌دهد لیدیا و پسرش را رهسپار ایالات متحده می‌کند.
 
«غبار آمریکایی» در فهرست آثار برتر ماه ژانویه به انتخاب مجله تایم قرار داشت و همچنین درصدر پرفروش‌های آمازون در هفته جاری قرار گرفته است.
 
«طلایی در مرگ» نوشته جی. دی. راب در هفته نخست انتشار در جایگاه دوم پرفروش‌های نیویورک‌تایمز قرار گفت و اُونز را کنار زد. پنجاهمین قسمت از مجموعه «مرگ» نوشته دی. جی. راب درباره ایو دالاس است که بسته‌های ویروس آلوده دریافت می‌کند که برای همه خطرناک است. ایو در تلاش است فرستنده این بسته‌ها را پیدا کند و داستان جنایی راب درباره این تعقیب و گریز هیجان‌انگیز است.
 
«رودخانه پرپیچ و خم» نوشته داگلاس پرستون و لینکلن چایلد نیز در هفته نخست انتشار در جایگاه سوم پرفروش‌های نیویورک‌تایمز قرار گرفت. نوزدهمین کتاب از مجموعه داستانی این دو نویسنده درباره کاراگاه پندرگست ماجرایی جنایی مهمی را دنبال می‌کند. پاهای انسانی بریده شده و در کفش به سمت ساحل فلوریدا آمده است و حالا وظیفه کاراگاه داستان دستگیری عامل این جنایت خوفناک است.
 
«جایی که خرچنگ‌ها آواز می‌خوانند» نوشته دِلیا اُوِنز 74 هفته است که در فهرست پرفروش‌ها قرار دارد که رکوردی کم‌نظیر به حساب می‌آید. این هفته کتاب خانم اُونز در کمال شگفتی در جایگاه چهارم پرفروش‌های نیویورک‌تایمز قرار دارد. داستانی هیجان‌انگیز از روابط انسانی و عشق و تقلای انسانی تنها برای حیات. زنی که سال‌ها به تنهایی در جنگل زندگی کرده است ناگهان متهم به قتل می‌شود و سرنوشتی نامعلوم در انتظارش است. ریس ویتراسپون، ستاره هالیوود با معرفی این کتاب در فهرست آثار گروه کتابخوانی‌اش نقش زیادی در محبوبیت داستانِ اُونز داشت. این کتاب اخیراً با ترجمه آرتمیس مسعودی و همکاری نشر آموت رخت واژگان فارسی را به تن کرد و وارد بازار کتاب ایران شد.
 
«موزه امیال» نوشته جاناتان کِلِرمان در هفته نخست انتشار در جایگاه پنجم پرفروش‌های نیویورک‌تایمز قرار گرفت تا شانس داستان‌های جناییِ دنباله‌دار در فهرست پرفروش‌های این هفته نیویورک‌تایمز به اوج خود برسد. سی و پنجمین داستان از مجموعه آلکس دلووِر درباره چهار قربانی مختلف است و در یک لیموزین به قتل رسیده‌اند. هیچ کدام از این چهار نفر ارتباطی به هم ندارند اما در یک مکان و توسط یک تفنگ به قتل رسیده‌اند تا داستان جنایی جدید کِلِرمان پیچیدگی بیشتری داشته باشد.
 
 
برای دیدن فهرست کامل پرفروش‌های این هفته به لینک زیر مراجعه کنید:
https://www.nytimes.com/books/best-sellers/

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها