دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۶
برگزاری مسابقه ایثار نوشت با عنوان سبک زندگی شهید سردار حاج قاسم سلیمانی

خانه فرهنگ ایثار و مهربانی مسابقه ایثار نوشت را با موضوع سبک زندگی شهید سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی الگو و اسوه ایثار و مهربانی برگزارمی‌کند.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) به نقل از روابط عمومی خانه فرهنگی ایثار و مهربانی، فرهاد مجلسی مدیرعامل خانه فرهنگ ایثار و مهربانی ضمن گرامیداشت ایام ا... دهه مبارک فجر با اشاره به این فراخوان گفت: شهادت مظلومانه سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی موجب تاسف و حسرت عمیق تمام آزادی خواهان ایران و جهان شد و این ترور ناجوانمردانه، ایران و جبهه مقاومت را آکنده از غم و اندوه کرد.

وی افزود: روح شهید سردار سلیمانی همچون دوره حیات­شان مایه برکت و افتخار ایران و ایرانی است و موجب وحدت و رویش انگیزه دوباره فرهنگ ایثار و مهربانی شد.

مجلسی تاکید کرد: با وجود رشد و توسعه شبکه های اجتماعی، متون و دلنوشته‌های متعدد و مختلفی را از سوی اقشار مردم می­ بینیم که درباره شهید سلیمانی نگاشته می شود که هر کدامشان جدا از یکدیگر معنای متفاوت و زیبایی دارد. این رویش و همگام شدن و نگارش در شبکه های اینترنتی نشان از آن دارد که مردم ایثارگری ها و فداکاری های قهرمانان وطن را فراموش نمی کنند و سبک زندگی آنان را سرلوح زندگی خود قرار می دهند.

مدیرعامل خانه فرهنگ ایثار و مهربانی اضافه کرد: خانه فرهنگ از همه مردم دعوت می‌کند تا دلنوشته‌هایشان را درباره سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به پویش «ایثار نوشت» ارسال کنند.

مجلسی عنوان داشت: سعی داریم جدا از داوری آثار و معرفی برگزیده‌ها، برترین آثار دریافتی را در قالب یک مجموعه کتاب منتشرکنیم.

این مسابقه گروه سنی خاصی را شامل نمی شود و علاقمندان فرصت دارند تا تا پایان بهمن ماه  ۱۳۹۸ آثار خود را ارسال کنند.

علاقه‌مندان می‌توانند دلنوشته‌های خود را حداکثر در ۵۰۰ کلمه تایپ شده به نشانی الکترونیک: khaneisar1398@gmail.com  یا به نشانی دبیرخانه : خیابان خواجه نصیرالدین طوسی، نرسیده به میدان سپاه، نبش کوچه مفیدی، پلاک 2 ارسال کنند.

در ضمن طرح ایثار نوشت با مشارکت و همکاری بانک قرض الحسنه رسالت در مراسم راهپیمایی سالروز راهپیمایی پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی واقع در خیابان آزدادی روبروی ایستگاه مترو شادمان در غرفه خانه فرهنگ ایثار و مهربانی اجرا می شود.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها