شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۴
حمایت بانک صادرات از برگزاری نمایشگاه کتاب در تهران و استان‎ها

قائم مقام سی‌و‌سومین نمایشگاه بین‎المللی کتاب تهران درباره امضای تفاهم‎نامه با بانک صادرات به عنوان بانک عامل نمایشگاه کتاب تهران توضیحاتی ارایه کرد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا)، به نقل از ستاد خبری سی‌و‌سومین نمایشگاه بین‎المللی کتاب تهران، قادر آشنا با تشکر از خدمات و زحمات بانک شهر در چهار دوره گذشته برپایی نمایشگاه کتاب تهران درباره انتخاب بانک عامل نمایشگاه کتاب تهران گفت: بانک صادرات در تفاهم‎نامه‎ای که به امضا رسید به‌عنوان بانک عامل و یکی از حامیان نمایشگاه کتاب تهران حضور خواهد داشت.

قائم مقام سی‌و‌سومین نمایشگاه بین‎المللی کتاب تهران ادامه داد: براساس این تفاهم‏نامه بانک صادرات ایران در اجرا و ارایه یارانه نشر(یارانه خرید کتاب به دانشجویان و طلاب) در نمایشگاه کتاب تهران و نمایشگاه‎های کتاب در استان‏ها حمایت خواهد کرد.

قادر آشنا با اشاره به دیگر خدمات این بانک در نمایشگاه کتاب تهران عنوان کرد: بانک صادرات به عنوان یکی از حامیان و بانک عامل نمایشگاه کتاب تهران تمام زیرساخت‏ها را فراهم خواهد کرد و در این دوره از نمایشگاه کتاب تهران سیستم هدفمندی یارانه‎ها را اجرا خواهد کرد.
 
مدیرعامل موسسه نمایشگاه‎های فرهنگی ایران با استقبال از رویکرد فرهنگی مدیرعامل بانک صادرات گفت: آقای صیدی، بسیار به رسالت اجتماعی و فرهنگی بانک اعتقاد دارد و با این نگاه در این دوره به مدد نمایشگاه کتاب تهران آمده است.
 
وی ادامه داد: از دیگر مفاد این تفاهم‏نامه ارایه تسهیلات به ناشران و اهل قلم است. این مدل همکاری بانک صادرات در حوزه فرهنگ یک رفتار مسئولانه است که می‎تواند به عنوان مدلی برای وزاتخانه و حتی سایر دستگاه‎ها مورد توجه قرار گیرد.

براساس این گزارش، مراسم امضای تفاهم‎نامه معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با بانک صادرات با حضور محسن جوادی؛ معاون امور فرهنگی و حجت‎اله صیدی؛ مدیرعامل بانک صادرات روز دوشنبه (۷بهمن ماه) در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

سی‌و‌سومین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «کتاب یعنی زندگی» از ۲۶ فروردین تا ۵ اردیبهشت سال ۹۹ در مصلی امام خمینی(ره) برگزار خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها