سه‌شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۰
هیات مدیره شرکت چاپ‌ونشر بین‌الملل منصوب شدند

با معارفه هیات‌مدیره جدید شرکت چاپ و نشر بین‌الملل وابسته به سازمان تبلیغات اسلامی از سوی رئیس این سازمان، اسماعیل سلطانی به‌ عنوان مدیرعامل جدید این مؤسسه انتخاب شد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، به نقل از روابط عمومی شرکت چاپ و نشر بین‌الملل، حجت‌الاسلام و المسلمین محمد قمی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، طی حکمی آقایان محمدحسین رجبی‌دوانی، ایمان عطارزاده، اسماعیل سلطانی، محمدعلی مرادیان و مرتضی شعبان‌زاده را به‌عنوان هیات مدیره شرکت چاپ و نشر بین‌الملل منصوب کرد.

اعضای هیات مدیره جدید شرکت چاپ و نشر بین‌الملل ضمن تقدیر از فعالیت‌های هیات‌مدیره پیشین و حسن میرکریمی، مدیرعامل قبلی این شرکت، دکتر محمدحسین رجبی دوانی را به‌عنوان رئیس هیات‌مدیره و اسماعیل سلطانی را به‌ عنوان مدیرعامل انتخاب کردند.

لازم به ذکر است اسماعیل سلطانی دانش‌آموخته کارشناسی ارشد مدیریت استراتژیک (راهبردی) و دارای مدرک دکتری مدیریت است. وی پیش از این، مدیریت انتشارات موسسه «ایمان ماندگار» را بر عهده داشت و در سوابق فرهنگی وی فعالیت‌هایی از جمله مشاور پژوهشگاه راهبردی مجمع تشخیص مصلحت نظام و عضو شورای آینده‌پژوهی، مدیر هنری و نشر کنگره بین‌المللی امام سجاد (ع)، مدیر انتشارات مؤسسه البهجه (مرکز حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله محمدتقی بهجت) و... به چشم می‌خورد.

شرکت چاپ و نشر بین‌الملل وابسته به سازمان تبلیغات اسلامی در اوایل دهه ۶۰ تاسیس شد. این شرکت طی دوران فعالیت خود، به چاپ و انتشار آثار دینی اهتمام داشته است و علاوه بر چاپ آثاری به زبان‌های خارجی از نویسندگانی چون علامه طباطبایی، استاد شهید مطهری، شهید بهشتی و دیگر علمای معاصر، چاپ قرآن کریم به زبان‌های انگلیسی، روسی، چینی را در کارنامه خود دارد.

همچنین کتاب‌های بسیاری به زبان فارسی در موضوعات فقه و علوم قرآنی، فلسفه و کلام اسلامی، عرفان اسلامی، تاریخ اسلام، سیره و شرح زندگی معصومان، فرهنگ جامع سخنان امامان معصوم (ع) و دیگر موضوعات چاپ و منتشر کرده است. فروشگاه کتاب این شرکت نیز به‌عنوان بزرگ‌ترین مرکز عرضه و توزیع کتب دینی در میدان فلسطین تهران فعالیت می‌کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها