چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۵
آموزش زبان فارسی در کراچی

دوره‌های آموزش زبان فارسی با بهره‌گیری از اساتید بخش زبان و ادبیات فارسی دانشگاه کراچی در خانه فرهنگ کشورمان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، «فائزه‌‌زهرا میرزا»، از اساتید بخش زبان و ادبیات فارسی دانشگاه کراچی با حضور در خانه فرهنگ جمهوری اسلامی ایران در کراچی با بهرام کیان، مسئول این نمایندگی دیدار و در باره گسترش همکاری‌های فرهنگی به ویژه در زمینه زبان فارسی گفت‌وگو کرد.

کیان به ریشه تاریخی و فرهنگی زبان فارسی در کراچی اشاره کرد و گفت: ما به دنبال ایجاد راهکارهای مؤثر به منظور همکاری‌های بیشتر با بخش فارسی دانشگاه کراچی هستیم و علاقه‌مندیم از تجربیات اساتید این دانشگاه بهره‌مند شویم.

مسئول خانه فرهنگ کشورمان در ادامه، گفت: از آنجایی که بخش زبان فارسی دانشگاه کراچی نیز مهم‌ترین مرکز ترویج زبان و ادبیات فارسی در این شهر است، در نظر داریم به زودی نشستی با رییس و اساتید این بخش برگزار کنیم تا از این طریق، مسائل و موانع موجود بهتر شناسایی شده و  با همکاری یکدیگر راهکارهایی برای حل آن پیدا کنیم.

در ادامه این دیدار مقرر شد؛ برای برگزاری دوره‌های آموزش زبان فارسی از سوی خانه فرهنگ ایران در کراچی از تجربیات فائزه‌زهرا میرزا به عنوان یکی از اساتید مجرب در این زمینه، استفاده شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها