جمعه ۲۱ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۵
ایده جذب توریست‌های کتاب‌دوست در هتل شرایتون لندن

مسئولان هتل به خاطر همجواری با هچاردس قدیمی‌ترین کتابفروشی شهر لندن به تازگی برای مسافران خود خدمات کتاب خوانی ارائه می‌کند .

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از تراول دیلی، اکثر ساکنان لندن وقتی نام هتل شرایتون را می‌شوند شاید اولین چیزی که به ذهنشان خطور کند خدمات لوکس این هتل پنج ستاره باشد ولی خدمات جدید این هتل کمی رنگ و بوی فرهنگی به خدمات آن بخشیده است.
 
مسئولان هتل به خاطر همجواری با هچاردس قدیمی‌ترین کتابفروشی شهر لندن به تازگی برای مسافران خود خدمات کتاب خوانی ارائه می‌کند که در نوع خود جالب توجه است. بسیاری از مشتری‌ها با تلفن می‌توانند کتاب دلخواه خود را سفارش دهند.
 
ارائه خدمات جدید کتاب‌خوانی و سفارش کتاب‌های دلخواه در این هتل موجب رونق بیشتر کسب و کار مسئولان هتل شده است. بیشتر جهانگردان مرفه علاقمند به کتاب این هتل را به دیگر مکان‌های اقامتی ترجیح می‌دهند.
 
 هتل شرایتون لندن در سال 1927 افتتاح شد و میزبان افراد مشهور ‏و مهم زیادی بوده است. نویسنده‌های بسیاری نیز در این هتل اقامت داشته‌اند. مسئولان هتل نام خدمات جدید خود را کتاب برای خواب گذاشته‌اند.
 
جاستین پینچبک مدیر هتل می‌گوید لیست تهیه شده از کتاب‌ها برای مشتری ها با فرهنگ و زبان‌های مختلف تهیه می‌شود و امیدواریم با این لیست کتاب‌ بتوانیم رضایت طیف گسترده‌ای از توریست‌های کشورهای مختلف را تامین کنیم.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها