چهارشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۵
دیدار با اهالی قلم در روز قلم

به مناسبت روز قلم، برخی از ناشران میزبان اهالی قلم هستند.

مهدی افروزمنش سخنگوی انجمن صنفی داستان‌نویسان درباره برنامه‌ این انجمن در روز قلم به خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) گفت:« این انجمن عصر روز جمعه چهاردهم تیرماه در روز قلم، از ساعت 17 تا 19 برنامه‌ای با عنوان «درباره نوشتن» را در خانه وارطان برگزار می‌کند.

وی در توضیحی کوتاه درباره حاضران این نشست گفت: در این مراسم جواد مجابی، امیرحسن چهل‌تن، گلی امامی، محمدحسن شهسواری و جمعی دیگر از دوستان درباره نوشتن صحبت می‌کنند.»

خانه وارطان در میدان فلسطین، ابتدای طالقانی، پلاک 514 واقع شده است.
 

 همچنین انتشارات ثالث به مناسبت روز قلم، روز چهارشنبه دوازدهم تیرماه از ساعت 17 تا 19 میزبان آیدین آغداشلو، مهدی تدینی، امیر حسینیون، مریوان حلبچه‌ای، پیمان خاکسار، یاسمن خلیلی‌فرد، محمدرضا زمانی، سیدعلی صالحی، عالیه عطایی، مهدی غبرایی، مسعود فروتن، کاوه فولادی نسب، داوود قنبری، شقایق قندهاری، سودابه قیصری، زینب کاظم‌خواه، مجتبی گلستانی، شاهرخ گیوا، نرگس مساوات، حافظ موسوی، فرزانه مهری، کاوه میرعباسی، فواد نظیری،‌ مهدی یزدانی خرم و رسول یونان است.

این برنامه در فروشگاه نشر ثالث واقع در خیابان کریم‌خان‌زند، بین ایرانشهر و ماهشهر، شماره 148 برگزار می‌شود.نشر قطره نیز به مناسبت روز قلم در برنامه‌ای با عنوان «رو در رو با اهل قلم» از چیستا یثربی دعوت کرده است.

این برنامه همراه با خوانش کوتاهی از متن کتاب «خواب گل سرخ» روز پنج شنبه سیزدهم تیرماه ساعت 17 تا 19 در دفتر نشر قطره واقع در خیابان دکتر فاطمی، خیابان شیخلر(ششم)، بن بست بنفشه، پلاک 8 برگزار می‌شود.

در اختتامیه جایزه قلم زرین هم که هر ساله در روز قلم برگزار می‌شود قرار است برگزیدگان 5شاخه مورد داوری این جشنواره معرفی شوند و از حداد عادل به عنوان چهره ادبی سال تقدیر به عمل آید.


 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها