یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۲
اهدای 110 هزار جلد کتاب به نهاد کتابخانه‌های عمومی

کتاب‌های اهدایی 35 ناشر عضو انجمن فرهنگی ناشران کتاب کودک و نوجوان و پخش گسترش در قالب «طرح اهدای 110هزار جلد کتاب» به نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور تحویل خواهند شد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، به نقل از نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور کتاب‌های کودک و نوجوان را همانند 3 سال قبل در کتابخانه‌های روستایی و مناطق کم برخوردار توزیع خواهند کرد. منصور جام شیر رئیس کارگروه هفته کتاب انجمن فرهنگی ناشران کتاب کودک و نوجوان اعلام کرد.

یکی از برنامه‌های مهم انجمن که از سال 1393 کلید خورد، طرح اهدای 110 هزار جلد کتاب به نیت نام نامی امیرالمومنین حضرت علی(ع) به مناطق روستایی کم برخوردار کشور است. در قالب این طرح، هر ساله بیش از 110 هزار جلد کتاب از سوی ناشران عضو انجمن اهدا شده به گونه‌ای که ظرف 4 سال اخیر در مجموع بیش از 550 هزار جلد کتاب و به بهای بیش از 18 میلیارد ریال کتاب اهدا شده است.

مشارکت انجمن فرهنگی ناشران کتاب کودک و نوجوان که قدیمی ترین سازمان مردم نهاد در حوزه کتاب و نشر با سابقه 28 ساله محسوب می‌شود هماره اقدامات خیرخواهانه را در صدر فعالیت‌های خود قرار داده است که اعضای آن به کتاب علاقمند و در حد امکانات خود در آن مشارکت می‌کنند.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها