شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۸
​استعفای جلیسه پذیرفته شد

مراسم تکریم مدیرعامل خانه کتاب فردا صبح در محل این موسسه برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا) به نقل از روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در پی استعفای مدیرعامل خانه کتاب و‌ موافقت معاون امور فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مراسم تکریم مجید غلامی جلیسه و سرپرست موقت خانه کتاب صبح روز یکشنبه 8 صبح در خانه کتاب برگزار می‌شود.

مجید غلامی جلیسه از فروردین سال ۱۳۹۳ به عنوان معاون پژوهی فعالیت رسمی خود در خانه کتاب را آغاز کرد و از اسفند همان سال به سمت مدیرعاملی خانه کتاب انتخاب شد.

محسن جوادی؛ معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص استعفای وی اظهار کرد: آقای جلیسه قصد داشت در پایان دولت یازدهم از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جدا شود اما با توجه به تغییر و تحولات ترجیح داد تا پایان برگزاری کتاب سال جمهوری اسلامی ایران ما را همراهی کند و متاسفانه بیشتر از این نتوانستیم  همراهی ایشان را در معاونت فرهنگی داشته باشیم.

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 1
  • مهدی نصیری ۱۲:۴۰ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۸
    به نام خداوند جان و خرد راستش از خواندن این خبر متأثر شدم، چرا که جناب جلیسه جزو مدیرانی بودند که اهل پشت میز نشستن و دستور دادن نبودن و به معنای واقعی یک مدیر فرهنگی بودند. ما کمتر سراغ داریم که شخصی در کسوت مدیر فرهنگی به کار میدانی و تحقیق و تعامل با بخش‌های مختلف امور کتاب بپردازند. در دورۀ مدیریتی ایشان خانۀ کتاب تحول اساسی و روبه‌جلو داشته است. امیدوارم که از وجود ایشان در حوزه‌های مدیریتی به ویژه «کتاب» بیشتر استفاده شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها