چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۷
خاطرات بان کی‌مون از احمدی نژاد و اوباما منتشر می‌شود

انتشارات انگلیسی جان مورای اعلام کرده است که در نیمه ابتدایی سال 2019 میلادی، کتاب خاطرات بان کی‌مون دبیر کل سابق سازمان ملل متحد را منتشر خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از بوک‌سلر، کتاب خاطرات بان کی مون دبیر کل سابق سازمان ملل متحدد توسط انتشارات انگلیسی «جان مورای» منتشر خواهد شد.

به گفته جوزف زیگموند ویراستار ارشد انتشارات مورای فعلا نام موقت «راهکار بحران: درس‌هایی از سازمان ملل در یک دنیای پاره‌پاره» برای کتاب انتخاب شده است. قرار است این کتاب در نیمه ابتدایی سال 2019 میلادی منتشر شود.

به گفته مسئولان انتشارات در این کتاب، خاطرات تلخ و شیرین بان کی‌مون در تعامل با کشورهای مختلف آورده شده است. در کتاب تاریخچه‌ کوتاهی از زندگی بان کی‌مون نیز ذکر شده است.

در صفحاتی از کتاب خاطرات آقای دبیر کل در جلساتش با روسای جمهور کشورهای مختلف مثل اوباما، احمدی‌نژاد، هیلاری کلینتون، قذافی، سارکوزی، نتانیاهو و ... نوشته شده است.

بان کی مون خودش درباره این کتاب اینگونه اظهارنظر کرده است: «امیدوارم کتاب خاطراتم بتواند ارزش کار سازمان ملل متحدد را بازگو کند. هدف من از نوشتن این کتاب این بود که بگویم تمام استعدادهای انسان در جهانی با صلح و ثبات محقق خواهد شد.»

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها