دوشنبه ۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۶
مراسم تودیع و معارفه معاونان مطبوعاتی برگزار می‌شود

مراسم تودیع و معارفه معاونین قدیم و جدید امور مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فردا با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، مراسم تودیع حسین انتظامی معاون پیشین امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و معارفه محمد سلطانی‌فر، معاون جدید امور مطبوعاتی ساعت ۱۴ فردا سه‌شنبه ۵ دیماه با حضور سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در محل این معاونت در تهران برگزار می‌شود.
 
دوشنبه هفته گذشته حسین انتظامی در صفحه شخصی خود در توئیتر حمد سلطانی‌فر را به‌عنوان جانشین خود معرفی کرد. انتظامی نوشت؛ «قرار است به‌زودی دکتر محمد سلطانی‌فر معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد بشوند. سوابق موثر علمی و حرفه‌ای ایشان نویدبخش توسعه و ارتقاء کیفی رسانه‌هاست.»
 
حسین انتظامی سال ۹۲ و ابتدای دولت یازدهم با حکم وزیر وقت فرهنگ و ارشاد اسلامی به‌عنوان معاون امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی این وزارتخانه منصوب شده بود.
 
پس از خداحافظی از معاونت مطبوعاتی درباره سمت جدید حسین انتظامی برخی شنیده‌ها حکایت از استمرار حضور او در حوزه‌های ستادی وزارت ارشاد دارد اما احتمال ورود انتظامی به ساختار اطلاع‌رسانی دولت نیز وجود دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها