سه‌شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۶
انتشار یازدهمین پاراگراف؛ ویژه پری صابری

یازدهمین شماره ماهنامه پاراگراف ویژه "پری صابری" منتشر شد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)،ماهنامه هنرهای نمایشی "پاراگراف" که می‌کوشد هر شماره خود را به شکل پرونده، به یک چهره ماندگار در عرصه‌های هنرهای نمایشی(سینما، تئاتر و تلویزیون) اختصاص دهد، در یازدهمین شماره‌ خود به سراغ "پری صابری" رفته است.

در این شماره از "پاراگراف"، علاوه بر گفت‌‌وگوی با "پری صابری" پیرامون زندگی و آثارش، یادداشت‌ها و دلنوشته‌هایی از: دکتر حجت‌الله ایوبی، دکتر اکبر عالمی، دکتر محمدهادی کریمی، دکتر غلامرضا آذری، دکتر امید روحانی، اسماعیل شنگله، احترام برومند، خسرو خورشیدی، حسین پاکدل، خسرو سینایی، حسین مسافر آستانه، جهانگیر کوثری، سهیل محمودی، حمید لبخنده، ابراهیم حقیقی، علی دهباشی، امیر اثباتی، علیرضا شجاع نوری، یارتا یاران، نادر رجب‌پور، رامتین شهبازی، فرزانه ابراهیم‌زاده و بهمن عبداللهی درباره ابعاد شخصیتی و آثار نمایشی و سینمایی "پری صابری" منتشر شده است.

عکس‌های کمتر دیده شده و یا دیده نشده‌ای از‌ زندگی شخصی و حرفه‌ای "پری صابری" نیز در بخش پایانی و آلبوم خاطرات این شماره از "پاراگراف" به چاپ رسیده است.

صاحب امتیاز و مدیر مسئول ماهنامه "پاراگراف"، بهاره برهانی و سردبیر آن، محمدرسول صادقی است. یازدهمین شماره این ماهنامه، در 72 صفحه گلاسه و تمام رنگی، با قیمت 8 هزار تومان تنها از طریق شهرکتاب‌ها و کتاب‌فروشی‌های معتبر سراسر کشور در دسترس علاقمندان است.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها