یکشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۲
​تیزر مجموعه داستان تام هنکس زودتر از کتابش آمد

تام هنکس، ستاره مشهور هالیوود که مدتی از صحنه‌ها دور مانده بود تا فرصت نگارش داستان‌هایش را پیدا کند، با انتشار یک تیزر آغاز شمارش معکوس برای انتشار کتابش را اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از اینترتینمنت ویکلی، بازیگر سرشناس برنده اسکار این روزها هیجان انتشار مجموعه داستان‌های کوتاهش به نام «گونه نادر: چند داستان» را دارد. این کتاب با ۱۷ داستان مختلف، احساسات دلگرم‌کننده این بازیگر همه‌فن‌حریف را نشان می‌دهد؛ از تجربه مهاجرت گرفته تا روابط پرشور عاشقانه.

در تیزر تبلیغاتی این کتاب، تام هنکس را می‌بینیم که پشت یک ماشین تحریر قدیمی نشسته و با جدیت در حال تایپ کردن است. او منتظر واکنش‌ها به کتابش است و می‌گوید: «اگر آن را خواندید، امیدوارم لذت ببرید.»

داستان‌ کوتاه‌های تام هنکس ۱۷ اکتبر منتشر می‌شود.

تام هنکس، بازیگر مشهور آمریکایی تاکنون دو بار به خاطر فیلم‌های «فارست گامپ» و «فیلادلفیا» برنده جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول مرد شده و سه بار نیز نامزد دریافت این جایزه شده است. هنکس به خاطر فیلم «فیلادلفیا» جایزه خرس نقره‌ای را نیز از جشنواره برلین دریافت گرفت.

«نجات سرباز رایان»، «مسیر سبز»، «جاده‌ای به سوی تباهی»، «دورافتاده» و «ترمینال» از دیگر فیلم‌های برجسته‌ای است که تام هنکس در آن‌ها نقش‌آفرینی کرده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها