سه‌شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۷
​آثار راه یافته به نهمیـن جشنـواره کتاب برتر کودک و نوجوان مشخص شدند

888 عنوان کتاب به نهمین دورۀ جشنواره کتاب برتر کودک و نوجوان راه یافتند.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، هیات داوران نهمین دورۀ جشنواره کتاب برتر کودک و نوجوان از میان هزار و 143 عنوان کتاب رسیده 888 اثر را شایسته راهیابی به نهمین دورۀ جشنواره کتاب برتر کودک و نوجوان دانستند.
 
این آثار در حـوزه‌های شعـر، داستان و علمی آموزشی‌تالیفی چاپ اول سال‌های 1394 و 1395 در گــروه‌های سنــی خردسـال، کودک و نوجوان بودند که توسط پنج کارشناس حــوزۀ کتاب کودک و نوجوان ارزیابی و به مرحله تخصصی داوری وارد شدند.
 
انجمن فرهنگی ناشـران کتـاب کودک و نوجوان در نهمیـن دورۀ جشنواره بـرای حمـایت از شـاعـران، نویـسنـدگان، تصـویرگـران و سـایر عوامل تولـیـد کتاب ایرانی، فقط کتاب‌های تالیفی را ارزیابی می‌کنند.
 
البته با اینکه میزان استقبال ناشران و شمار کتاب‌های ارسالی بیش از سال‌های گذشته ارزیابی شده است اما بسیاری کتاب‌ها منطبق با آیین‌نامه نبوده است.
 
انجمن فرهنگی ناشران کتاب کودک و نوجوان نهمین دوره جشنواره کتاب برتر را با نگاه ویژه به نقش مدیریتی ناشران در حوزه کتاب‌های تالیفی شامل داستان، شعر، علمی و آموزشی در سال 1396 برگزار می‌کند. در این جشنواره کتاب‌های تالیفی چاپ اول سال 1394 تا 1395 بررسی و ارزیابی می‌شوند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها