یکشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۸
برنامه سرای اهل قلم ناشران خارجی در روز ششم نمایشگاه کتاب

سرای اهل قلم ناشران خارجی، دوشنبه (18 اردیبهشت) در ششمین روز نمایشگاه کتاب تهران، میزبان چهار نشست تخصصی، در حوزه آثار امریکای لاتین، شیلی و اسپانیا خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از ستاد امور رسانه‌ای و خبری سی‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، نشست اول سرای اهل قلم ناشران خارجی روز دوشنبه در ساعت 10:30 با موضوع «آسیب‌شناسی ترجمه و مشترکات فرهنگی و ادبی» برگزار می‌شود که سالاس و موسوی از سخنرانان آن خواهند بود.
 
نشست دوم سرای اهل قلم ناشران خارجی از ساعت 14 با موضوع «تحلیل و بررسی آثار منتشرشده» و «آثار آستان قدس رضوی در جهان اسلام» پیگیری می‌شود.
 
در نشست سوم سرای اهل قلم ناشران خارجی، در روز دوشنبه ساعت 15:30 کارگاهی تحت عنوان «ویرایش محتوای آثار منتشرشده با کپی‌رایت در ایران» با سخنرانی مهرپویان و مرندی تشکیل می‌شود.
 
همچنین نشست چهارم این سرا ساعت 17 با سخنرانی مهرپویان، مرندی و عباسلو به مبحث «تولید مقالات علمی و انگلیسی برای مجلات ISI» خواهد پرداخت.
 
سی‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «یک کتاب بیشتر بخوانیم» از 13 تا 23 اردیبهشت در مجموعه‌ی نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار می‌شود. مجموعه‌ی شهر آفتاب در اتوبان خلیج فارس، روبه روی حرم مطهر امام خمینی (ره) قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها