چهارشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۵
حضور آستان قدس رضوی در نمایشگاه کتاب نجف

موسسات فرهنگی آستان قدس رضوی در نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب نجف حضور می‌یابند.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) به نقل از آستان نیوز؛ مدیرکل روابط عمومی و امور رسانه آستان قدس رضوی، از حضور موسسات فرهنگی این آستان مقدس در نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب نجف خبر داد.
محمدامین توکلی‌زاده با بیان اینکه 19 اسفندماه، نمایشگاه بین‌المللی کتاب نجف در جوار بارگاه منور علوی، در صحن حضرت زهرا(س) برگزار می‌شود، گفت: موسسات فرهنگی آستان مقدس علی بن موسی‌الرضا(ع) برای دومین سال پیاپی در این نمایشگاه حضور می‌یابد.
 
وی افزود: مؤسسه‌های فرهنگی آستان قدس رضوی همچون بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی، دانشگاه علوم اسلامی رضوی، معاونت تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس و مؤسسه آفرینش‌های هنری با محوریت اداره‌ کل روابط عمومی و امور رسانه آستان، در این رویداد فرهنگی حضور خواهند یافت.
 
توکلی‌زاده گفت: 188 عنوان کتاب در یک‌ هزار و 400 نسخه به زبان عربی و با موضوعات فقهی، قرآن، حدیث، کلام، فلسفه و منطق، ادعیه، سیره معصومین(ع)، تاریخ و جغرافیا و کودکان، از سوی مؤسسات آستان قدس رضوی در نهمین نمایشگاه بین‎المللی کتاب نجف عرضه می‌شود.
 
مدیرکل روابط عمومی و امور رسانه آستان با اشاره به اینکه این اداره‌ کل با ارسال دعوت‌نامه ویژه، از مسئولان و شخصیت‌های نجف اشرف برای بازدید از غرفه کتاب آستان قدس رضوی دعوت به‌‌عمل می‌آورد، ادامه داد: همچنین در بروشور مصوری که به همت این اداره‌کل منتشر شده، آثار برگزیده موسسات آستان قدس رضوی در 12 صفحه به زبان عربی درج شده است.

نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب نجف، 19 اسفندماه در جوار بارگاه منور امام علی(ع)، در صحن حضرت زهرا(س) افتتاح می‌شود و تا ۲۹ اسفندماه ادامه خواهد داشت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها