یکشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۵ - ۰۹:۲۶
پیش‌فروش بُن کتاب نمایشگاه‌های استانی کتاب آذرماه آغاز شد

پیش‌فروش بُن‌کارت الکترونیکی خرید کتاب برای نمایشگاه‌های کتاب در استان‌های فارس، بوشهر، سمنان و خراسان‌شمالی آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از روابط عمومی مؤسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران، بازدیدکنندگان از نمایشگاه‌ کتاب استان‌های کرمان و کرمانشاه می‌توانند از امروز (23 آبان‌ماه) با مراجعه به سامانه bon.tibf.ir برای دریافت بُن‌کارت‌های الکترونیکی خرید کتاب ثبت‌نام کنند.

این بُن‌کارت‌ها با تخفیف 20 درصدی عرضه و تا سه روز قبل از برگزاری نمایشگاه کتاب در استان‌های موردنظر از طریق سامانه اعلام شده توزیع می‌شوند. اشخاصی که از این طریق ثبت‌نام می‌کنند می‌توانند در ایام برگزاری نمایشگاه کتاب در استان موردنظر با کد پیگیری که سامانه در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد و با ارائه کارت ملی و مراجعه به بانک شهر مستقر در نمایشگاه، بُن‌کارت الکترونیکی خریداری‌شده خود را دریافت کنند.

این طرح برای سهولت کار و جلوگیری از ازدحام در نمایشگاه‌های کتاب استانی و برای توزیع هدفمند یارانه خرید کتاب میان بازدید‌کنندگان نمایشگاه‌های استانی کتاب طراحی شده و براساس برنامه‌ریزی‌های به‌عمل آمده، یک‌سوم بُن‌های اختصاصی و حمایتی که به هر استان تعلق می‌گیرد از این روش میان بازدیدکنندگان نمایشگاه‌های استانی کتاب توزیع می‌شود.

نمایشگاه‌ کتاب در استان‌های فارس از 4 تا 9 آذرماه، سمنان از 14 تا 19 آذرماه، بوشهر از 24 تا 29 آذرماه و خراسان‌شمالی از 23 تا 29 آذرماه برگزار می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها