یکشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۲
ارائه 30 اثر تازه روایت فتح در شهر آفتاب/ رونمایی از «من انقلابی‌ام» در نمایشگاه کتاب

انتشارات «روایت فتح» در بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با 30 اثر تازه حضور خواهد داشت. کتاب «من انقلابی‌ام» از این ناشر در نمایشگاه کتاب رونمایی می‌شود.

حسن علایی، مدیر انتشارات روایت فتح به خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) گفت: انتشارات روایت فتح با 30 عنوان کتاب چاپ اولی در بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران حضور خواهد داشت.

وی آثاری را که درباره شهیدان مدافع حرم از سوی انتشارات روایت فتح در دست انتشار است، تازه‌ترین کتاب‌های این انتشارات را برای نمایشگاه کتاب امسال معرفی کرد و افزود: این کتاب‌ها شامل 25 عنوان است که 4 عنوان آن برای نمایشگاه امسال آماده می‌شوند.

مدیر انتشارات روایت فتح درباره ویژه‌برنامه‌های نشر «روایت فتح» در بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران گفت: کتاب تازه‌ای از این انتشارات به نام «من‌ انقلابی‌ام» در نمایشگاه کتاب رونمایی شود. این کتاب در حدود 250 صفحه به برجسته‌ترین مواضع رهبر معظم انقلاب اسلامی از آغاز رهبری تا سال 1394 می‌پردازد.

وی همچنین از تصمیم انتشارات روایت فتح برای رونمایی از کتاب «سینمای فلسطین» در نمایشگاه بین‌المللی کتاب خبر داد و گفت: سال 1394 کتاب تازه‌ای از مسعود فراستی با نام «فرهنگ فیلم‌های جنگی ایران» منتشر شد که در روزهای نمایشگاه کتاب جشن امضای آن را برگزار می‌کنیم.

علایی درباره تخفیف‌های غرفه انتشارات «روایت‌ فتح» به مراجعانش توضیح داد: همانند سال‌های پیش، 20 درصد تخفیف مصوب را ارایه می‌کنیم اما با هماهنگی که با مجمع ناشران انقلاب اسلامی انجام دادیم، قرار است علاوه بر این، 15 درصد نیز به مراجعان مُعَرف این مجمع نیز تخفیف دهیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها