شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۱
احداث پارکینگ بزرگ اتوبوسرانی در «شهر آفتاب»/ تقویت خدمات اتوبوسرانی در ایستگاه متروی شاهد

معاون حمل‌و‌نقل و ترافیک سازمان بازرسی شهرداری تهران، در بازدید از پروژه «شهر آفتاب» از نزدیک از نحوه انجام مجموعه اقدام‌ها و کارهایی که در حوزه حمل و نقل عمومی در این پروژه تعریف شده، دیدن کرد و در جریان روند پیشرفت کار ایستگاه مترو مورد نظر قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، به نقل از روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، مهندس نویدرضا خدیوی رفوگر اظهار کرد: مهندسان و کارگران به صورت دو شیفت در ایستگاه متروی شاهد، مشغول کار هستند و به منظور تسریع در پیشرفت پروژه و تحویل آن در زمان مقرر، افزایش یک نوبت کاری و فعالیت سه شیفته در این ایستگاه نیز، مورد تأکید قرار گرفته است.

وی با اشاره به این‌که تدابیر و تمهیدات لازم با هدف تقویت خدمات اتوبوسرانی در ایستگاه متروی شاهد پیش‌بینی شده است، بیان کرد: در این بازدید، ساماندهی دسترسی‌ها به پروژه «شهر آفتاب» و وضعیت پیشرفت پروژه پارکینگ‌های عمومی و شخصی این مجموعه نیز مورد بررسی قرار گرفت.

مهندس خدیوی رفوگر با بیان این‌‌که پارکینگ بزرگ اتوبوسرانی «شهر آفتاب» با ظرفیت پارک 300 دستگاه اتوبوس در این مجموعه در دست احداث است، افزود: با بهره‌برداری از این پارکینگ، عموم بازدیدکنندگان می‌توانند از نقاط مختلف شهر با استفاه از ناوگان اتوبوسرانی، عازم «شهر آفتاب» شده و به راحتی از نمایشگاه بین‌المللی جدید تهران دیدن کنند.

معاون حمل و نقل و ترافیک سازمان بازرسی شهرداری تهران عنوان کرد: یکی از مهم‌ترین ملاحظات در احداث نمایشگاه بین‌المللی جدید تهران در پروژه «شهر آفتاب» مسیرهای دسترسی و چگونگی رفت و آمد به آن است که به این منظور، علاوه بر خطوط اتوبوسرانی، یک خط اختصاصی مترو نیز در نظر گرفته شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها