سه‌شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۳
نمایشگاه اصفهان-براتیسلاوا 2015 برگزار می‌شود

انجمن تصویرگران ایران، نمایشگاه آثار نمایشگاه تصویرگری براتیسلاوا 2015 را با همکاری موزۀ هنرهای معاصر اصفهان برگزار می‌کند.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، انجمن تصویرگران ایران، نمایشگاه آثار نمایشگاه تصویرگری براتیسلاوا 2015 را با همکاری موزۀ هنرهای معاصر اصفهان برگزار می‌کند. این نمایشگاه شامل 80 اثر از برندگان جایزۀ بزرگ دوسالانۀ براتیسلاوا در 25 دورۀ گذشته، برندگان جوایز نمایشگاه 2015، برندگان ایرانی دوره‌های پیشین و کاندیداهای ایرانی نمایشگاه 2015 است.

دوسالانۀ براتیسلاوا یکی از معتبرترین جشنواره های تصویرگری بین‌المللی است که با همکاری سازمان یونسکو در اسلواکی برگزار می‌شود. جوایز این دوسالانه شامل جایزۀ بزرگ، سیب طلایی و پلاک طلایی است.

آیین گشایش نمایشگاه ساعت 10 صبح روز دوشنبه 23 آذر94، در موزۀ هنرهای معاصر اصفهان واقع در خیابان استانداری برگزار می شود و تا 25 دی برپا خواهدبود.

قرار است همزمان با گشایش نمایشگاه نشست «50 سال با ایران در دوسالانۀ تصویرگری براتیسلاوا» با سخنرانی علی بوذری، سحر ترهنده، هدی حدادی و علیرضا گلدوزیان برگزار شود.این نمایشگاه پیش از این در نگارخانۀ لالۀ تهران برگزار شده بود.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها