پنجشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۷
کتابگردی مدیرعامل موسسه خانه‌کتاب در کتابفروشی‌های ناصر خسرو

مجید غلامی جلیسه، مدیرعامل موسسه خانه‌کتاب، همزمان با پنجمین روز از هفته کتاب، در پی فراخوان احمد مسجد جامعی مبنی بر کتابگردی اهالی فرهنگ و هنر در 28 آبان، با حضور در منطقه ناصرخسرو از کتابفروشی‌های باسابقه این خیابان بازدید کرد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) پیش‌ازظهر امروز پنجشنبه (28 آبان‌ماه 1394) همزمان با پنجمین روز از بیست و سومین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، مجیدغلامی جلیسه، مدیرعامل مؤسسه خانه کتاب، از چهار کتابفروشی قدیمی تهران واقع در خیابان ناصر خسرو و بازار سلطانی بازدید و ضمن گفت‌وگو با کتابفروشان، چند عنوان کتاب از جمله «عجائب‌المخلوقات» را از انتشارات مروی خریداری کرد.
     
جلیسه همچنین با حضور در کتابفروشی «دار‌الکتب السلامیه» واقع در بازار سلطانی، ضمن خرید کتاب‌های «سیری در کتاب‌های بهائیان (خداپرستی در بهائیت)» نوشته رضا سلطانی‌زاده و «پرنس و الگورکی (تاریخ و نقش سیاسی رهبران بهایی)»  نوشته مرتضی احمد آخوندی، دقایقی با حاج احمد آخوندی، مدیرمسئول انتشارات به گپ‌وگفت پرداخت.
 
مدیرعامل موسسه خانه‌کتاب در ادامه با حضور در کتابفروشی «علمیه اسلامیه» و گفت‌و‌گو با فرزند حاج سیدمحمود کتابچی، سه مجلد «اصول کافی» و یک جلد هدیه «قرآن کریم» ترجمه و تفسیر محمد کاظم معزی را خریداری کرد.
             
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها