شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۳
کارگروه هشتمین جشنواره کتاب برتر کودک و نوجوان تشکیل شد

کارگروه هشتمین جشنواره کتاب برتر کودک و نوجوان به همت انجمن فرهنگی ناشران کتاب کودک و نوجوان تشکیل شد. در این جشنواره که به صورت دوسالانه برگزار می‌شود، کتاب‌های کودک و نوجوان در گروه‌های داستان، شعر، علمی و آموزشی داوری می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) کارگروه هشتمین جشنواره کتاب برتر کودک و نوجوان تشکیل شد. در این جشنواره که به همت انجمن فرهنگی ناشران کتاب کودک و نوجوان به صورت دوسالانه برگزار می‌شود، کتاب‌های کودک و نوجوان در گروه‌های داستان، شعر، علمی و آموزشی داوری می‌شوند.

بر همین اساس امسال نیز با تشکیل کارگروهی متشکل از هفت نفر از اعضای انجمن شامل محمد مجری سازان طوسی (مدیر مسئول انتشارات سازو کار)، محمدرضا توکل صدیقی (مدیر مسئول انتشارات صابرین)، منصور جام شیر (مدیر مسئول انتشارات نگارینه)، مریم جدلی (مدیر مسئول انتشارات نغمه نواندیش)، قدرت‌الله نیکبخت (مدیر مسئول انتشارات قو)، زهرا برقانی (مدیر مسئول انتشارات چرخ و فلک) و برزو سریزدی فعالیت خود برای برگزاری هشتمین دوره جشنواره آغاز کردند.

کارگروه هشتمین جشنواره کتاب برتر با هدف تسهیل در روند اجرایی تشکیل شده است و  در این دوره کتاب­‌های چاپ نخست سال‌های 1392 و 1393 مورد بررسی و داوری قرار می‌گیرد. در نخستین جلسه این کارگروه قرار شده اقدامات لازم جهت جمع‌آوری این کتاب‌ها انجام شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها