چهارشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۳:۳۰
ثبت‌نام بیش از 2700 ناشر داخلی برای حضور در بیست‌وهشتمین نمایشگاه کتاب تهران

قائم‌مقام و معاون اجرایی بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از ثبت‌نام دوهزار و 707 ناشر، نمایندگی نشر و ناشر همراه، برای حضور در این دوره از نمایشگاه کتاب تهران خبر داد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) امیرمسعود شهرام‌نیا درباره تعداد ثبت‌نام‌های انجام شده در این دوره از نمایشگاه کتاب تهران اظهار کرد: ناشران فرصت داشتند تا پایان 5 اسفند با مراجعه به درگاه‌های اعلام شده نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند. بر اساس آمار به ثبت رسیده دوهزار و 707 ناشر برای حضور در این دوره از نمایشگاه ثبت‌نام کردند.
 
وی افزود: در میان این تعداد، هزار و 890 ثبت‌نام کننده متقاضی دریافت غرفه مستقل، 336 متقاضی اعطاء نمایندگی و 481 متقاضی نیز به عنوان ناشر همراه ثبت‌نام کرده بودند. همچنین  هزار و 616 ناشر در بخش عمومی، 598 ناشر در بخش دانشگاهی، 356 ناشر در بخش کودک و نوجوان و 137 ناشر نیز در بخش آموزشی مراحل ثبت‌نام خود را انجام داده بودند.  

شهرام‌نیا درباره میزان مشارکت استان‌ها برای حضور در نمایشگاه گفت:  هزار و 859 ناشر از تهران، 384 ناشر از قم، 150 ناشر از خراسان رضوی، 71 ناشر از اصفهان،  39 ناشر از آذربایجان شرقی و 204 ناشر نیز از دیگر استان‌ها ثبت‌نام کرده بودند.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها