یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۲ - ۱۷:۰۲
روغنی‌گلپایگانی: کاغذ مازنداران تا سه سال آینده 40 درصد نياز کشور را تامین می‌کند

ابوالفضل روغنی‌گلپایگانی، مديرعامل شركت صنايع چوب و كاغذ مازندران گفت: با انتخاب صنایع چوب و کاغذ مازندران به‌عنوان واحد تولیدی نمونه، مسوولیت این شرکت دو برابر شده است و به فکر توسعه این کارخانه هستیم. شرکت صنایع چوب و کاغذ مازنداران تا سه سال آینده 40 درصد نياز کاغذ مصرفی کشور را تامین می‌کند.-

دکتر ابوالفضل روغنی‌گلپایگانی در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) اظهار کرد: به‌مناسبت روز ملی استاندارد (22 مهرماه) مراسمی با حضور مهندس اسحاق جهانگيری، معاون اول ریيس جمهوری، مهندس محمدرضا نعمت‌زاده، وزير صنعت، معادن و تجارت، مهندس سید نظام‌الدین برزگری، مديريت سازمان استاندارد كشور و خانواده بزرگ توليد‌كنندگان کشور سه‌شنبه (23 مهرماه) در سالن همایش‌های صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار شد. 

مديرعامل شركت صنايع چوب و كاغذ مازندران ادامه داد: در این مراسم شركت صنايع چوب و كاغذ مازندران لوح سپاس و تنديس واحد توليدی نمونه كشور را از معاون اول ریيس جمهوری و وزير صنعت، معدن و تجارت دريافت كرد. 

وی در توضیح دلایل این انتخاب گفت: باتوجه به اقدامات این شرکت در زمینه دریافت ایزوهای استاندارد، رعایت ایمنی و بهداشت، حفظ محیط زیست و صرفه‌جویی در منابع، این کارخانه به‌عنوان واحد نمونه انتخاب شد.
روغنی‌گلپایگانی باتوجه به انتخاب صنایع چوب و کاغذ مازندران به‌عنوان واحد نمونه تولیدی اظهار کرد: این شرکت همیشه باید با نگاه به چارچوب‌های تعیین شده درست و اصولی گام بردارد و از سرمایه‌های ملی کشور صیانت کند. با این انتخاب مسوولیت‌های ما دو برابر شده است و باید به فکر توسعه کارخانه باشیم. 

وی ادامه داد: شعار صنایع چوب و کاغذ مازندران «حفظ کیفیت، افزایش کیفیت» است، یعنی ابتدا سعی می‌کنیم کیفیت محصول را حفظ کنیم و در آینده با برنامه‌ریزی کیفیت را بهبود بخشیم. باتوجه به شعار شرکت این کارخانه قصد دارد  کیفیت محصولات را افزایش دهد، به همین منظور برنامه‌های متنوعی را درنظر گرفته‌ایم. 

مديرعامل شركت صنايع چوب و كاغذ مازندران درباره توسعه این کارخانه گفت: شركت صنايع چوب و كاغذ مازندران قصد دارد فعالیتش را توسعه دهد، خط بازیافت این شرکت تا 16 ماه آینده راه‌اندازی می‌شود، این بخش که «ریسایکل» نام دارد کاغذ‌های استفاده شده را به خمیر کاغذ تبدیل می‌کند تا از آن‌ها دوباره کاغذ بسازند. 

وی ادامه داد: راه‌اندازی خط سوم تولیدی کارخانه در دست مطالعه است و امیدواریم که با همکاری سهامداران و دولت یازدهم، بتوانیم منابع مالی احداث این خط را تامین کنیم تا به‌زودی این خط تولیدی نیز راه‌اندازی شود.

روغنی‌گلپایگانی در بخش پایانی صحبت‌هایش اظهار کرد: اين شرکت حدود 20 درصد از نياز کاغذ مصرفي کشور را تولید می‌کند اما با برنامه‌ریزی‌های انجام شده، این مقدار ظرف سه سال آینده به 40 درصد افزایش خواهد یافت و کاغذ تولیدی از سوی این شرکت دو برابر می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها