یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۴:۱۶
مسابقات فرهنگی و ورزشی ویژه بانوان صنعت چاپ برگزار می‌شود

فاطمه بهادری، قائم مقام انجمن بانوان صنعت چاپ از برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی جشنواره صنعت چاپ، ویژه بانوان، خبر داد و گفت: این جشنواره، باعث ایجاد تحرک و نشاط میان صنعتگران چاپ می‌شود و بانوان صنعت چاپ نیز به‌عنوان بخشی از این صنعت در مسابقات حضوری فعال خواهند داشت./

قائم مقام انجمن بانوان صنعت چاپ در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) اظهار کرد: دفتر امور چاپ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، هشتمین دوره مسابقات فرهنگی و ورزشی صنعت چاپ (ویژه بانوان) را با همکاری انجمن بانوان صنعت چاپ برگزار خواهد کرد و بانوان با حضور فعال در این مسابقات می‌توانند فعالیت‌های ارزشمندشان  را به صنعت چاپ و مسئولان نشان دهند تا همه به اهمیت وجود بانوان در این صنعت پی ببرند.

فاطمه بهادری ادامه داد: این مسابقات در دو بخش ورزشی و فرهنگی برگزار می‌شود که بخش ورزشی شامل سه رشته کوه‌پیمایی، دارت و تیراندازی است و در بخش فرهنگی، دو رشته حفظ و قرائت قرآن و کتابخوانی برای برگزارکنندگان درنظر گرفته شده است.

وی با اشاره به پایان برخی مسابقات گفت: از 11 شهریورماه برنامه‌های جشنواره صنعت چاپ آغاز شده، اما مسابقات فرهنگی هنوز برگزار نشده است و بانوان برای حضور در این مسابقات فرصت کافی دارند. 

قائم مقام انجمن بانوان صنعت چاپ ادامه داد: برخی مسابقات ورزشی به پایان رسیده،  اما با مسئولان شورای برگزاری مسابقات رایزنی کردیم که در صورت رسیدن افراد به حد نصاب، این مسابقات (دارت، تیراندازی، کوه‌پیمایی) به صورت مستقل برای بانوان صنعت چاپ برگزار شود.

وی درباره نحوه شرکت در مسابقات گفت: این مسابقات ویژه کارکنان خانم صنعت چاپ استان تهران است و شرکت‌کنندگان باید دارای بیمه واحد چاپی باشند، کارکنان روزمزد، پروژه‌ای و مشمولان قانون کار نیز می‌توانند در مسابقات شرکت کنند.

به گفته بهادری، تامین لباسهای ورزشی، وسیله ایاب و ذهاب و تغذیه به‌عهده دستگاه اعزام‌کننده است و افراد برای شرکت در مسابقات باید دو قطعه عکس 4*3 و فتوکپی شناسنامه یا کارت ملی را به مسئولان برگزاری ارایه دهند.
 
قائم مقام انجمن بانوان صنعت چاپ در بخش پایانی صحبت‌های خود گفت: از بانوان مایل به شرکت در مسابقات فرهنگی و ورزشی درخواست می‌شود، تا دوم مهرماه و در ساعات اداری برای ثبت‌نام به دبیرخانه موقت این انجمن به نشانی تهران، خیابان شریعتی، روبه‌روی بیمارستان پاسارگاد، کوچه مشایخی، ساختمان جواهری، طبقه همکف، لیتوگرافی توسن مراجعه کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها

اخبار مرتبط